‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’ 2. Bölüm Özeti

 ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’ 2. Bölüm Özeti

Yapımını BKM‘nin üstlendiği, Show Tv‘nin yeni dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi, 28 Temmuz Perşembe günü ikinci bölümüyle ekrana gelecek.  

Proje tasarımı ve senaryosu Gani Müjde’ye ait, yönetmenliğini Altan Dönmez’in yaptığı dizinin oyuncu kadrosu da ünlü isimler oluşuyor. Ertan Saban, Özge Özberk, Devrim Özkan, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan, Özgü Delikanlı, Ayşe Kırca, Sanem Babi, Onur Özer, Rojbin Erden, Ali Berge, Furkan Murat Uğur, Murat Göçmez gibi deneyimli ve genç isimler bir arada.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi

Gelsin Hayat Bildiği Gibi’ Yeni Bölümünde Neler Olacak?

Sadi Payaslı’nın okula gelişi Karabayır Lisesi’ndeki herkeste bir merak uyandırır. Araz’la yaşadıkları olay sonucu Sadi Payaslı okulun yeni efsanesi haline gelir. Bu duruma çok öfkelenen Araz, ilk iş olarak okula gelen beşlinin nereden ve neden geldiğini öğrenmeye çalışır. Müdür Mahir’den istediği bilgiyi alamayan Araz’ın gerçekleri öğrenmek için başka planları vardır.

Sadi Payaslı

Diğer yandan Mert, Aylin, Melek, Can ve Zülfikar özgürlüklerinin tadını çıkaramadan ailevi konularla uğraşmaya başlar. Daha ilk günden okuldaki olaylara dahil olan Sadi Payaslı ise İstanbul’daki hayatına ve Songül’e alışmaya çalışmaktadır. Songül’ün de trafik şubede işe başlamasıyla düzenlerini iyice oturtan ikili tartışmadan bir saat bile geçiremez haldedir. Ancak bu tartışmaların onları birbirine yakınlaştırdığından henüz ikisinin de haberi yoktur. Diziyi perşembe akşamları, saat 20.00’de Show Tv’de izleyebilirsiniz.

Benzer İçerikler