‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’ 3. Bölüm Özeti

 ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’ 3. Bölüm Özeti

Yapımını BKM’nin üstlendiği, Show Tv‘nin yeni dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi, 4 Ağustos perşembe günü üçüncü bölümüyle ekrana gelecek.

Perşembe akşamlarının favorisi haline gelen ve sosyal medyada da adından sıkça söz ettiren dizinin proje tasarımı ve senaryosu Gani Müjde’ye ait, yönetmenliğini ise Altan Dönmez üstleniyor. Gelsin Hayat Bildiği Gibi‘nin oyuncu kadrosunda Ertan Saban, Özge Özberk, Devrim Özkan, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan, Özgü Delikanlı, Ayşe Kırca, Sanem Babi, Onur Özer, Rojbin Erden, Ali Berge, Furkan Murat Uğur, Murat Göçmez gibi deneyimli ve genç isimler bir arada yer alıyor.

‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’de Bu Hafta

Geçmişi ile tüm bağlarını koparan Sadi Payaslı’nın peşindekiler yerini bulmuşlardır. Üstelik Sadi Payaslı’nın izini bulan tanıdık biridir. Araz ve çetesi Karabayır Lisesi’nde kalan Aylin’in yerini bulmak üzeredir ama Aylin’i bu beladan kurtaracak bir kahraman ortaya çıkar. Melek ve Zülfikar sonunda birbirlerine karşı olan duyguları açıklar.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Melek

Okul çıkışı takip edildiğini anlayan Payaslı, onu takip eden Nuri’nin adamlarına küçük bir tanışma partisi organize eder. Eve gelmeyen kardeşi Ozan için endişelenen Zülfikar, Ozan’ı bulmak için elinden geleni yapar. Sevda, Araz ve Vural ise gerçek işlerine dönüp, yol kenarında pusuya düşürdükleri aracı çalar. Ancak Araz, Vural’ın tavırlarından şüphelenmeye başlar.

Karabayır Lisesi’ndeki günler Mert için zor geçer. Gizem’in yokluğunu iyiden iyiye hisseden Mert sonunda gidip özür dilemeye karar verir. Veli toplantısı günü gelip çatar. Mert’in velisi olarak okula giden Derya’yı okulda büyük bir sürpriz beklemektedir.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi, perşembe akşamı saat 20.00’de Show Tv’de.

Benzer İçerikler