Gözünüzden Kaçmasın: Netflix’te İzleyebileceğiniz 5 Dizi

 Gözünüzden Kaçmasın: Netflix’te İzleyebileceğiniz 5 Dizi

Netflix Ekranlarında Neler Var?

Tüm toplumun bugünleri daha az hasarla ve daha sağlıklı bir biçimde atlatabilmesinin en önemli yolu, tüm uzmanların da belirttiği gibi, sosyal mesafelenme. Yani zorunlu kalmadıkça evlerden dışarı çıkmamak. Bu dönemde daha çok kitap okuyabilir, izlemeye fırsat bulamadığınız filmlere zaman ayırabilirsiniz. Ülkemizde ve tüm dünyada bu önlemlere gerek kalmadan yaşayabileceğimiz günlere ulaşana kadar 221bdergi.com, episodedergi.com ve plakmecmuasi.com sitelerimizle her gün önerilerde bulunacağız elbette. Ama Episode okurları için de ayrı bir liste yayımlamak istedik. Episode editörleri, beIN CONNECT, BluTV, Netfix ve TV+’ın listelerindeki yüzlerce dizi arasından size özel bir seçki hazırladı. 

The Valhalla Murders

Netflix

Profilleme uzmanı dedektif Arnar, Oslo’da görev yaparken ana vatanı İzlanda’ya gönderilir. Arnar ülkenin ilk seri katil vakası üzerinde çalışacaktır. Reykjavik limanındaki kanlı cinayeti çözebilmek için kıdemli yerel polis Kata ile birlikte çalışmaya başlarlar. 

I Am Not Okay with This

Gergin bir genç kız olan Sydney, filizlenen süper güçlerini kontrol etmeye çalışırken lise hayatının tuhaflıkları, aile draması ve en yakın dostuna duyduğu karşılıksız aşkla uğraşır. Charles Forsman’ın aynı isimli çizgi romanında uyarlanan dizi geçtiğimiz şubat ayında yayınlandı. 

The Trials of Gabriel Fernandez

Film yapımcısı Brian Knappenberger, annesinden ve annesinin erkek arkadaşından şiddet gören 8 yaşındaki Kaliforniyalı bir çocuğun trajik ölümünü araştırır. Gabriel’in öyküsünün karanlık ayrıntıları Çocuk ve Aile Hizmetleri Kurumu‘ndan bir kaynağın bu dosyanın düzgün bir şekilde ele alınmadığını öne sürmesiyle açığa çıkar. 

Élite (3. Sezon)

Elit ailelerin çocuklarını gönderdiği Las Encinas isimli okula üç öğrencinin gelmesiyle birlikte gelişen olayları ele alan Elite’in üçüncü sezonu 13 Mart’ta yayınlandı. 2. sezonun sonunda Polo’nun Las Encinas’a döndüğünü görmüştük. 3. sezon, öğrencilerin Polo’nun etrafındayken nasıl hissedecekleri ve davranacaklarına odaklanıyor. 

Ozark (3. Sezon)

Chicago’da finansal danışmanlık yaparken işler sarpa sarınca ailesiyle birlikte Ozark’a taşınan Marty Bryde’ün hikâyesini anlatan Ozark’ın üçüncü sezonu 27 Mart’ta yayınlandı. Üçüncü sezonda Bryde ailesinin içinde bulunduğu durumdan kurtulmak için daha önce hiç olmadığı kadar yardıma ihtiyacı var.

Benzer İçerikler