Grace ve Frankie final bölümleri ile 29 Nisan’da Netflix’te yayınlanacak

 Grace ve Frankie final bölümleri ile 29 Nisan’da Netflix’te yayınlanacak

Jane Fonda ve Lily Tomlin, Netflix’in Grace ve Frankie dizisinin son sezonundan yayınlanan ilk görüntülerde 1999’daymış gibi parti yapıyorlar. Efsanevi komedi dizisi, final sezonuyla 29 Nisan’da başlıyor.

Marta Kauffman ve Howard J. Morris’den Grace ve Frankie, kocaları (Martin Sheen ve Sam Waterston tarafından canlandırılıyor) onları birbirleriyle evlenmek üzere terk eden iki güçlü kadını oynuyorlar. Grace ve Frankie, belirsiz geleceklerle kafa kafaya ve el ele yüzleşirken, beklenmedik ve kırılmaz bir bağ kurdular. Birlikte güldüler, birlikte ağladılar, birlikte mantar topladılar ve iki kez birlikte başarılı girişimciler oldular.

94 bölüm ardından Grace ve Frankie kendilerine, ailelerine ve hayranlarına hayatı dolu dolu, korkusuzca ve özür dilemeden yaşamanın ne demek olduğunu göstermeye devam ediyor.

Ağustos ayında yayınlanan dört bölümün sonuncusunda, Nick (Peter Gallagher) hapishaneden serbest bırakıldı ve birkaç yıl daha parmaklıklar ardında kalacağını uman Grace’i üzecek şekilde ev hapsine alındı. Sol ve Robert’ın evi soyuldu ve Coyote (Ethan Embry) bir ev alabilmek için Sacagawea madeni parasını satmaya karar verdi.

Paula Weinstein, Robbie Tollin, Hannah KS Canter, Fonda, Tomlin, Marcy Ross ve Skydance’den David Ellison, Dana Goldberg ve Bill Bost ile birlikte Kauffman ve Morris dizinin yürütücü yapımcı kadrosunda yer alıyor.

Grace ve Frankie final bölümleri ile 29 Nisan’da sadece Netflix’te yayınlanacak.

Fragman:

Benzer İçerikler