‘Guardians of the Galaxy 3’ ve ‘The Suicide Squad’ın Kaderi Belli Oldu

   ‘Guardians of the Galaxy 3’ ve ‘The Suicide Squad’ın Kaderi Belli Oldu

  Hazırlıkları süren ‘Guardians of the Galaxy 3’ ve ‘The Suicide Squad’ filmlerinin yönetmeni James Gunn, her iki filmin de kaderiyle ilgili açıklamalarda bulundu

  Dünya Sağlık Örgütü tarafından pandemi ilan edilen koronavirüs salgınından ötürü birçok filmin çıkış tarihi ertelenirken, Marvel Sinematik Evreni (MSE)’nden Guardians of the Galaxy 3’ün ve DC Evreni’nden The Suicide Squad‘ın kaderleri de belli oldu. Heyecanla beklenen filmlerin yönetmenliğini yapan James Gunn, her iki filmin de çıkış tarihiyle ilgili herhangi ertelemenin söz konusu olmadığını açıkladı.

  Twitter’da takipçilerinin sorularını yanıtlayan James Gunn, ilk önce Suicide Squad (2016)’ın devam filmi The Suicide Squad ile ilgili soruya cevap verdi. Gunn, 2021’de vizyona girmesi beklenen DC filminin çıkış tarihini ertelemek için şu an bir neden olmadığını söyledi. The Suicide Squad‘ın çekimlerini karantinadan önce tamamladıklarını belirten Gunn, post prodüksiyon için evlerden çalışabildiklerini belirtti.

  James Gunn, aynı soru Guardians of the Galaxy ile ilgili de sorulunca benzer bir cevap verdi. Gunn, serinin merakla beklenen üçüncü filmi için planların koronavirüs öncesi nasılsa aynen öyle devam ettiğini açıkladı. MSE’de birçok filmin çıkış tarihinin ertelenmesine rağmen Guardians of the Galaxy 3 için işlerin planlandığı gibi ilerlemesi Marvel hayranlarını da memnun etti.

  James Gunn, ilk iki filmin de yönetmeniydi. Ancak üçüncü filmi de yönetmesi beklenirken, 2018’de Disney tarafından işine son verilmişti. Disney’in Gunn’ı kovma nedeni, genç yönetmenin pedofili konusunda espri yaptığı bazı eski tweet’lerinin ortaya çıkmasıydı. Kovulduğu dönemde The Suicide Squad için Warner Bros. ile anlaşan Gunn, kısa süre sonra Disney tarafından da işe geri çağrıldı. Böylece Guardians of the Galaxy serisinin yönetmeni olmayı sürdürürken The Suicide Squad‘ın da yönetmenliğini üstlendi.

  Ne zaman çıkacakları henüz kesin olarak bilinmese de her iki filmin de 2021’de vizyona gireceği düşünülüyor.

  Benzer İçerikler