Gülmeye ihtiyaç duyanlara GAİN’den 3 stand-up

 Gülmeye ihtiyaç duyanlara GAİN’den 3 stand-up

Dünyanın ve ülkemizin zor zamanlardan geçtiği günlerde, şüphesiz izleyiciler de komedi içeriklerine daha çok yöneliyor. Episode editörleri, gülmeye ihtiyaç duyanlar için izlerken kafa dağıtabileceğiniz, GAİN ekranlarında yayınlanan 3 Stand-up’ı sizin için derledi.

Tuz Biber

Birbirine hiç benzemeyen komedyenler, stand-up show’larıyla hayata ve olaylara bakış açılarını anlatıyor. Modunuz ne olursa olsun Tuz Biber izlerken gülmemek çok zor.   

Yeni nesilin el yükselttiği stand-up alanının öncülerinden Tuz Biber, geleneksel komedilerden ayrışıyor. Özellikle Deniz Göktaş bölümü, kahkahalara boğarken aynı zamanda insanı sağaltan samimiyetiyle izlemeye değer.

Doğu Demirkol

Yılbaşına kahkahalarla girmek artık bir GAİN klasiği oldu. Komedyen Doğu Demirkol, 2021’e girerken geçen sene olduğu gibi 2022 yılbaşında da özel olarak hazırladığı stand-up gösterisiyle GAİN ekranlarında yer aldı.

İki bölüm olan ama gelenekselleşecek gibi görünen stand-up serisi, Türkiye’nin en çok sevilen komedyenlerinden Doğu Demirkol’u ve kendine has mizahını ev konforunda izlemek için büyük bir fırsat.

BKM Mutfak

Komedi severler için eğlenceli dakikalar vaat eden program, kendini kanıtlamış stand-up sanatçılarının özel gösterileriyle GAİN’de izleyicilerle buluşuyor. BKM Mutfak’ın yetenekli komedyenlerinden her bölüm farklı bir isim; olayları, hayatı ve yaşadıklarını kendi mizahi bakış açısıyla yorumluyor.

İlk bölümde sahneye çıkan Kamusal Mizah’la tanınan Özgür Turhan’ın ardından program, Anlatan Adam İbrahim Türker, Cem İşçiler ve Cihan Talay’ı ağırladığı bölümleriyle, güne 20-25’er dakikalık kısa bir kahkaha molası vermek isteyenler için birebir.

Benzer İçerikler