“Gülperi”, Bu Akşam Ekran Serüvenine Başlıyor

 “Gülperi”, Bu Akşam Ekran Serüvenine Başlıyor

[highlight]Show TV’nin yeni sezondaki iddialı dizisi Gülperi, bu akşam ilk bölümüyle ekranda. Cem Karcı’nın yönettiği dizide Nurgül Yeşilçay, Timuçin Esen ve Tarık Papuçcuoğlu başrollerde…[/highlight]

Senaryosunu Sema Ergenekon ile Eylem Canpolat’ın yazdığı TİMS&B Productions imzalı sezonun iddialı dizisinde yukarıdaki üç isme Ece Sükan, Burak Dakak, Aleyna Özgeçen, Emir Özyakışır, Onur Bilge, Gülçin Kültür Şahin, Şefika Tolun, Emir Çubukçu ve Ezgi Gör eşlik ediyor.

Gülperi‘nin konusu kısaca şöyle:

Gülperi (Nurgül Yeşilçay), eşi Eyüp ve çocukları Bedriye (Aleyna Özgeçen), Hasan (Burak Dakak) ve Can’la (Emir Özyakışır) küçük mutlu dünyasını ayakta tutmaya çalışırken, kocasının kaybıyla yuvasını kaybeder. Daha sonra kendisini kayınbiraderi Ejder’den (Onur Bilge) korumak isterken hapse girer. Cezaevinden çıktığında içinde büyüttüğü umut bir anda yok olur. Anlar ki kayınpederi Yakup (Tarık Pabuçcuoğlu), çocuklarını ona vermeyecektir. Ancak ona hayatındaki en büyük acıyı, onları geri kazanmak için verdiği mücadelede fark ettiği bir başka gerçek yaşatacaktır: Yakup, çocuklarını sadece elinden almamış, kalplerine annelerine dair nefret tohumları da ekmiştir.

Bir annenin mücadelesi

Kadir (Timuçin Esen), Gülperi’nin bu mücadelesinde ona en büyük desteği veren kişidir, yalnız ve çaresiz kadının hayatında sakin ve güven veren duruşuyla küçük de olsa bir umut kapısı aralar. Yıllar önce tertemiz ve yarım kalmış bir gençlik aşkıyla birbirlerine teğet geçen hayatları, bu zorlu mücadeleyle yeniden birleşmiştir.

Gülperi’nin çocuklarının kalbini kazanmak, onların yeniden annesi olabilmek için var gücüyle sürdürdüğü mücadele, hem Kadir’i hem de onu derinden sarsacak, ikisinin de hayat çizgileri hiç beklemedikleri bir yöne çevrilecektir.

Gülperi, bu akşam saat 20:00’de ilk bölümüyle Show TV’de…

Benzer İçerikler