HBO Max, ‘Hacks’in yaklaşan ikinci sezonunun resmi fragmanını yayınlandı

 HBO Max, ‘Hacks’in yaklaşan ikinci sezonunun resmi fragmanını yayınlandı

HBO Max, 12 Mayıs’ta iki bölümle yapılacak olan, eleştirmenlerce beğenilen komedi dizisinin yaklaşan ikinci sezonunun resmi fragmanını yayınladı.

Sekiz bölümlük sezon, her hafta iki yeni bölümle devam edecek ve 2 Haziran’da sezon finali ile sona erecek.

Lucia Aniello, Paul W. Downs ve Jen Statsky tarafından yaratılan “Hacks”te Jean Smart, Las Vegas’ta bir rezidansta yıllarca performans sergileyen efsanevi bir komedyen olan Deborah Vance’i canlandırıyor. Hannah Einbinder, kendini Vance için çalışırken bulan, hevesli bir komedi yazarı olan Ava Daniels’ı canlandırıyor. İkisi sık sık çatışsa da, yavaş yavaş birbirlerini anlamaya başlarlar ve komedyen olarak birbirlerinin gelişmesine yardımcı olmak için bir araya gelirler.

Einbinder ve Smart’ın yanı sıra, “Hacks” da Carl Clemons-Hopkins’i Deborah’ın baş işletme görevlisi Marcus rolünde, Kaitlin Olson, Christopher McDonald, Poppy Liu, Johnny Sibilly ve Megan Stalter ile birlikte kayda değer yinelenen rollerde. Yeni konuk yıldızlar arasında ise Laurie Metcalf, Martha Kelly, Ming-Na Wen ve Susie Essman yer alıyor. Margaret Cho ve Devon Sawa da bu sezon konuk oyuncular olacak. Aniello, Downs ve Statsky, Michael Schur, David Miner ve Morgan Sackett ile birlikte dizinin baş yapımcıları olarak görev yapıyor.

Fragman:

Benzer İçerikler