“Hacks”, HBO Max’ten 3. sezon onayını aldı

 “Hacks”, HBO Max’ten 3. sezon onayını aldı

“Hacks”, 3. sezon onayını aldı. Haber, 2 Haziran’da yayınlanan 2. sezon finalinden iki hafta sonra geldi. 2. sezon, 12 Mayıs’ta HBO Max’te yayınlandı. İlk sezon 10 bölümden, ikinci sezon ise sekiz bölümden oluşuyordu.

HBO Max’in orijinal içerik başkanı Sarah Aubrey, “Hacks’in olağanüstü yetenekli yönetici yapımcılarını ve oyuncu kadrosunu ve Universal Television’daki ortaklarımızı tebrik ediyoruz” dedi. “İzleyicilerden ve yeni sezonla ilgili basının tepkisinden çok memnunuz ve izleyicilere bu muhteşem, eğlenceli, hareketli gösteriden daha fazlasını sunmaktan mutluluk duyuyoruz.”

“Hacks”te Jean Smart, efsanevi Las Vegas komedyeni Deborah Vance’i canlandırıyor ve onunla Ava (Hannah Einbinder) adlı genç bir komedi yazarı arasında oluşan akıl hocalığını araştırıyor. Kadroda ayrıca Carl Clemons-Hopkins, Jane Adams, Christopher McDonald, Kaitlin Olson, Paul W. Downs, Poppy Liu, Rose Abdoo, Mark Indelicato, Meg Stalter, Angela E. Gibbs, Luenell, Johnny Sibilly, Joe Mande, Ally Maki ve Lorenza Izzo yer alıyor.

Dizi, aynı zamanda showrunner olarak da görev yapan Paul W. Downs, Lucia Aniello ve Jen Statsky tarafından yaratıldı. Michael Schur, Fremulon aracılığıyla 3 Arts Entertainment ve Morgan Sackett için David Miner ile birlikte yürütücü yapımcılık yapıyor.

Universal Television başkanı Erin Underhill, “Lucia, Paul ve Jen tarafından ustalıkla hazırlanmış ‘Hacks’ın ilk iki sezonu, bizi güldüren ve derinden bir bağ hissettiren karmaşık karakterler verdi” dedi. “HBO Max ortaklarımızın bu çarpıcı diziyi üçüncü sezon için yeniledikleri için çok heyecanlıyız ve Deborah, Ava ve olağanüstü topluluğumuzun geri kalanı için sırada ne olduğunu görmek için sabırsızlanıyoruz.”

“Hacks”, ilk piyasaya sürülmesinden sonra olumlu eleştirilerle karşılandı. İlk sezon, Smart’ın yanı sıra bir komedi dizisi yazımı ve yönetmenliğiyle dallarında, kazandığı ödüllerle birlikte 15 Emmy adaylığı aldı.

Benzer İçerikler