“Hercai” 16. Bölüm: Reyyan’ı Kim Kaçırdı?

 “Hercai” 16. Bölüm: Reyyan’ı Kim Kaçırdı?

[highlight]Akın Akınözü ile Ebru Şahin’in başrollerde olduğu Hercai, 16. bölümüyle ekranda. Reyyan’ın kaçırılması, Hazar ile Miran’ı ortak hareket etmeye yöneltiyor. Bütün planların kurucusu Azize Aslanbey ise kendini safdışı kaldığı bir oyunun içinde buluyor…[/highlight]

Reyyan’ın kaçırılması, Şadoğlu Çiftliği’nde karşı karşıya gelen iki ailede bomba etkisi yaratır.

Miran, Reyyan’ı bulabilmek için yıllardır sürdürdüğü düşmanlığı gözardı ederek Hazar Şadoğlu ile işbirliği yapar. Hazar ile Miran’ın Reyyan için ortak hareket etmesi, ikiliyi yakınlaştırırken daha önce hiç konuşulmayan gerçekler yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başlar.

Bütün planların kurucusu Azize Aslanbey bu kez “Ben yapmadıysam kim yaptı?” düşüncesiyle kendini safdışı kaldığı bir oyunun içinde bulur ancak geçmişte yaptıkları yüzünden hem Şadoğlu Ailesi hem de Miran, o kişinin Azize Aslanbey olduğundan şüphelenmektedir.

Senaryosunu Berfu Ergenekon, Berşan Tan ve Pelin Gülcan’ın yazdığı Mia Yapım imzalı dizide Akın Akınözü, Ebru Şahin, Ayda Aksel, Serhat Tutumluer, Macit Sonkan, Gülçin Santırcıoğlu, Oya Unustası, İlay Erkök, Tansu Taşanlar ve Duygu Yetiş başlıca rolleri üstleniyor.

Cem Karcı’nın yönettiği Hercai, yeni bölümüyle bu akşam ekranda…

Benzer İçerikler