“Hercai” 18. Bölüm: Miran Kimi Seçecek?

 “Hercai” 18. Bölüm: Miran Kimi Seçecek?

[highlight]Akın Akınözü ile Ebru Şahin’in başrolleri paylaştığı Hercai, bu akşam 18. bölümüyle izleyici karşısında. Yeni bölümde Reyyan’ın cesur hamlesiyle geçmişin sırları gün yüzüne çıkarken Azize Aslanbey, Miran’ı en hassas noktasından vurmak için harekete geçiyor…[/highlight]

Reyyan’ın gelinliğiyle atıldığı meydana Miran Aslanbey’in eşi olarak dönmesine içerleyen Azize, Miran’a Reyyan’ın kendisiyle Azat’ın hayatı için evlendiğini söylemiş ve Reyyan’ın nottan bahsetmesi üzerine zor durumda kalmıştır.

Son olanlar, Reyyan ile Miran’ın birbirlerine duyduğu aşk ve güveni güçlendirirken hırs içindeki Azize’nin Miran’ın sorusuna vereceği yanıt, bundan sonra yaşanacakların kaderini değiştirir.

Bugüne kadar Azize Aslanbey yüzünden kimsenin konuşmaya cesaret edemediği gerçekler Reyyan’ın cesur hamlesiyle gün yüzüne çıkmaya başlar. Geçmişin sırları bir bir ortaya dökülürken Reyyan’ın yüreğine bir umut doğar: Miran, gerçekleri öğrenip intikamdan vazgeçecektir ama Azize Aslanbey, Miran’ı en hassas noktasından vurmak için harekete geçer.

Senaryosu Berfu Ergenekon, Berşan Tan ve Pelin Gülcan’a ait Hercai‘de Akın Akınözü, Ebru Şahin, Ayda Aksel, Serhat Tutumluer, Macit Sonkan, Gülçin Santırcıoğlu, Oya Unustası, İlay Erkök, Tansu Taşanlar ve Duygu Yetiş başlıca rolleri üstleniyor.

Mia Yapım imzalı dizinin yönetmeniyse Cem Karcı.

Hercai, yeni bölümüyle bu akşam ekranda…

Benzer İçerikler