“Hercai” 24. Bölüm: Geçmişin Kapıları Aralanırken…

 “Hercai” 24. Bölüm: Geçmişin Kapıları Aralanırken…

[highlight]Başrollerini Akın Akınözü ile Ebru Şahin’in paylaştığı Hercai, 24. bölümüyle izleyici karşısında. Kadroya usta oyuncu Güven Hokna’nın da katıldığı popüler dramanın yeni bölümünde Miran ile Reyyan için bambaşka bir geçmişin kapıları açılıyor…[/highlight]

Reyyan’ın geçmişle ilgili doğruları bulma çabası, Miran’ı inanmadığı gerçeklerin peşinde sürükler ama Miran, sözünden dönmez, Reyyan’ın yanında olur.

Dilşah’ın yüzüğünün peşine düşen Reyyan, aldığı beklenmedik cevapla yıkılır. Fakat görünmeyen bir el, Reyyan ile Miran için bambaşka bir geçmişin kapılarını aralar.

Bir yandan da annesiyle ilgili gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalan Miran ne yapacak?

Babaannesinin yeni oyunlar kurmasından korkup Azat’tan yardım isteyen Elif, gerçekleri itiraf ederek Reyyan ile Miran’ın tekrar bir araya gelmesini sağlayabilecek mi?

Sorular, bu akşam ekrana gelecek 24. bölümde yanıt buluyor…

Senaryosunu Berfu Ergenekon, Berşan Tan ve Pelin Gülcan’ın kaleme aldığı Hercai‘de Akın Akınözü, Ebru Şahin, Ayda Aksel, Serhat Tutumluer, Macit Sonkan, Gülçin Santırcıoğlu, Oya Unustası, İlay Erkök, Tansu Taşanlar ve Duygu Yetiş başlıca rolleri üstleniyor.

Tecrübeli oyuncu Güven Hokna’nın da bu bölümden itibaren Miran’ın anneannesi olarak diziye katıldığını belirtelim…

Cem Karcı’nın yönettiği Mia Yapım imzalı Hercai, yeni bölümüyle bu akşam ekranda…

Benzer İçerikler