“Hercai”, Bu Akşam İzleyici Karşısında

 “Hercai”, Bu Akşam İzleyici Karşısında

Mia Yapım imzalı Hercai, bu akşam ekran serüvenine başlıyor. Midyat’ta geçen bir intikam ve aşk öyküsünü temel alan dizide başrolleri, Akın Akınözü ve Ebru Şahin paylaşıyor…

Midyat’a İstanbullu bir işadamı olarak gelen Miran Aslanbey, Nasuh Şadoğlu’na ortaklıktan fazlasını teklif eder: Torunu Reyyan’ı da ister ancak yörenin en güçlü isimlerinden Nasuh’un Miran için farklı planları vardır. Ona bir torun verecektir ama istediği torunu değil. Nasuh, Miran’ı kendi planına ikna etmeye çalışırken Miran’ın planlarından habersizdir. Belirsizlik devam ederken gelen bir haber, Reyyan ve Yaren’in hayatını derinden etkileyecektir.

“İntikamdan doğan imkânsız bir aşk masalı” sloganını kullanan Hercai‘nin ilk bölümünün özeti kısaca böyle…

Akın Akınözü ve Ebru Şahin başrollerde

Cem Karcı’nın yönettiği, senaryosu Eda Tezcan ile Feraye Şahin’e ait Mia Yapım imzalı dizinin kadrosuna da bakalım: Akın Akınözü (Miran Aslanbey), Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu), Ayda Aksel (Azize Aslanbey), Serhat Tutumluer (Hazar Şadoğlu), Macit Sonkan (Nasuh Şadoğlu), Gülçin Santırcıoğlu (Sultan Aslanbey), Oya Unustası (Gönül Aslanbey), İlay Erkök (Yaren Şadoğlu), Tansu Taşanlar (Azad Şadoğlu).

Hercai, bu akşam saat 20.00’de ilk bölümüyle ATV’de…

https://www.youtube.com/watch?v=b3gmyJkcdvQ

 

Benzer İçerikler