İçerde: Sarp Artık Bir Kaçak

   İçerde: Sarp Artık Bir Kaçak

  Ay Yapım imzalı, İçerde’nin soluk soluğa izlenecek yeni bölümünde hakkında tutuklama kararı çıkan Sarp kaçak yaşayarak kendini aklamaya çalışacak.

  Dizinin bu akşam yayınlanacak bölümünde; Sarp’ın, Coşkun’u öldürdüğünü sanan Mert intikam ateşiyle yanacak. Sarp’ı, Yusuf Müdür’ün oğlu Gökhan’ı vurmakla suçlayan Mert, Sarp’ı elinden kaçırınca tutuklama kararı çıkaracak.

  Heyecan dolu bölümde; Gökhan’ı kurtarmak isterken suçlu konumuna düşen Sarp, bu kirli işin başındaki Yaşar’ın peşine düşecek. Gökhan’ı vuran Yaşar’ı bulamazsa hem hapishaneye girecek hem de kayıp kardeşi Umut için girdiği mücadeleyi kaybedecek olan Sarp bölümde oldukça zorlu anlar yaşayacak.

  Yusuf Müdür Şokta!

  Oğlu Gökhan’ın hayatını kurtarmasını Sarp’tan isteyen Yusuf Müdür, Mert’ten duyduklarına inanamayacak. Ağır yaralı olan Gökhan’ı Sarp’ın vurduğunu öğrenen Yusuf Müdür adeta şoke olacak.

  Bölümde Gökhan’ın gizli bir görevde olan Polis olduğunun ortaya çıkmasıyla Sarp iyice köşeye sıkışacak. Emniyet Teşkilatı tarafından sıkı bir şekilde aranan Sarp acaba Yaşar’ı konuşturabilmek için onu canlı bulmayı başarabilecek mi?

  Sürprizlerle dolu İçerde’nin yeni bölümü 6 Şubat Pazartesi günü saat 20:00’da Show TV’de ekrana gelecek.

  Benzer İçerikler