Kit Harington’ın Jon Snow olarak döneceği bir Game of Thrones devam dizisi yolda

 Kit Harington’ın Jon Snow olarak döneceği bir Game of Thrones devam dizisi yolda

Variety, Jon Snow’a dayanan bir “Game of Thrones” yan serisinin HBO’da erken geliştirilme aşamasında olduğunu doğruladı.

Kit Harington, “Game of Thrones” döneminden sonra gerçekleşecek olan dizide hayranların en sevdiği kahraman olarak rolünü yeniden canlandıracak.

“Game of Thrones”un son sezonunda Snow gerçek kimliğini ve Demir Taht’ın varisi olabileceğini anladı. Dizi, Jon Snow!un Westeros’tan sürgün edilmesiyle sona erdi.

Potansiyel Jon Snow devam dizisi “Game of Thrones”un son sezonundan sonra yer alacağından, üvey kardeşleri Arya Stark (Maisie Williams) ve Sansa Stark (Sophie Turner) gibi tanıdık karakterlerin görülmesi olası.

HBO’nun orijinal seriden 200 yıl önce geçen yeni spin-off dizisi “House of the Dragon” 21 Ağustos’ta prömiyer yapacak. Diğer “Game of Thrones” spin-off’ları arasında “Tales of Dunk and Egg”, “10,000 Ships” gibi projeler yer alıyor.

Harington, “Game of Thrones”da geçirdiği süre boyunca bir drama dizisinde yardımcı oyuncu ve başrol oyuncusu olarak iki Emmy ödülüne aday gösterildi. Dizi 2019’da sona erdikten sonra Harington, Marvel’in “Eternals” filminde Dane Whitman olarak rol aldı, Amazon’un “Modern Love” dizisinin bir bölümünde ve Londra’daki Donmar Warehouse’da Shakespeare’in “Henry V” adlı oyununda yer aldı.

HBO konuyla ilgili yorum yapmaktan kaçındı.

Benzer İçerikler