Kalp Atışı, Bu Akşam Yayınlanacak 28. Bölümüyle Son Kez Ekranda

 Kalp Atışı, Bu Akşam Yayınlanacak 28. Bölümüyle Son Kez Ekranda

[highlight]Başrollerini Öykü Karayel ile Gökhan Alkan’ın paylaştığı Kalp Atışı, bu akşam izleyiciye veda ediyor. Hüzünlü evet ama her güzel şeyin bir sonu vardır. Yolları açık olsun…[/highlight]

Verilen küçük aranın ardından cumadan pazara alınan Kalp Atışı, bu akşam 28. bölümüyle son kez ekranda olacak.

Senaryosunu Ebru Hacıoğlu ile Verda Pars’ın yazdığı, Aytaç Çiçek’in yönettiği dizinin final bölümünün konusu kısaca şöyle:

Annesinin ölmeden önce yazdığı mektubu okuyan Eylül, tüm hayatının yönünü çizen intiharın bir bencillik sonucu gerçekleştiğini öğrenince yıkılır. Bu yıkımı tek başına atlatmak isteyen Eylül’e en büyük yardım, senelerdir kendisini yalnız bırakmakla suçladığı ama gerçekleri öğrendikçe bağlandığı anneannesinden gelir. Eylül’ü Fatih’in kaçırdığını düşünen Ali Asaf ise panik halinde onu aramaktadır.

Eylül’e verdiği mektupla bu kayboluşun sebebi görülen İpek ise hem Ali Asaf hem de Oğuz tarafından suçlanır. Bu durumdan kaçmak için izlediği yol, İpek’in pişman olacağı işler yapmasına yol açacaktır.

Bebek için son şansını kullandığını düşünen bir anne adayının sorunlu hamilelik sürecinde neredeyse hayatından vazgeçecek noktaya gelmesi, Eylül’ün kendini sorgulamasına sebep olur. Sultan’ın Sinan ile giriştiği ortaklık, Sinan’ın beklenmeyen hamlesiyle kendisi için sürpriz bir sona doğru ilerler. Finalde Eylül ile Ali Asaf, bir akşam yemeğinde dostlarını ağırlar ve…

Öykü Karayel, Episode Yerli’nin 5. sayısında

Kalp Atışı‘nda başlıca rolleri Episode’un 5. sayısında Yerli kapağımıza taşıdığımız Öykü Karayel, Gökhan Alkan, Ali Burak Ceylan, Merve Çağıran, Hakan Gerçek, Fatih Dönmez, Metin Coşkun, Devrim Atmaca, Selahattin Paşalı, Başar Doğusoy, Burcu Türünz ve Serkan Tınmaz paylaşıyor.

Kalp Atışı‘nın finali, bu akşam saat 21:00’den itibaren Show TV’de…

Benzer İçerikler