Kara Sevda’da Kemal ve Nihan’ı Bekleyen Tehlike!

   Kara Sevda’da Kemal ve Nihan’ı Bekleyen Tehlike!

  Ay Yapım imzalı, Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün rol aldığı Kara Sevda, heyecan dolu bölümle ekrana geliyor. Kemal ve Nihan’ın arasındaki buzların erimesi dizinin izleyenlerini sevinci boğdu. Dönüşü olmayan bir yola giren iki aşığı yeni bölümde büyük tehlikeler bekliyor.

  Nihan, kızını kaybetme korkusuyla sevdiğinin peşinden gönlünce gidemese de hayat yine iki aşığı aynı yolda buluşturmaya devam edecek. Uzaklaşmaya çalıştıkça her defasında daha da yakınlaşacak olan Kemal ve Nihan, tehlikeli durumlarla karşı karşıya kalacaklar. Ozan’ın katilinin peşinden giden Kemal’den kurtulmak isteyen Emir, Galip’in desteğiyle şeytani bir plan yapacak. Nihan’ı tekrar kazanmak isteyen Kemal, farkında olmadan Emir’in kurduğu tuzağa adım adım ilerlerken, Nihan da Kemal’e destek olmak için harekete geçecek. Yeni bölümde Kemal ve Nihan’ı bekleyen hayati tehlike nedir?

  Asu Şimdi Ne Yapacak?

  kara-sevda-45-bo%cc%88lu%cc%88m-4

  Yen bölümde, düğününe gün sayarken Kemal’in yüzüğü geri vermesiyle Asu büyük bir yıkım yaşayacak. Şimdiye kadar Kemal’den habersiz hem Emir’le hem de annesi Fehime ile oyunlar kuran Asu, Kemal’in Nihan’ı seçmesiyle  geri dönüşü olmayan bir karar verecek. Asu’nun herkesi etkileyecek kararı ne olacak?

  Yönetmenliğini Hilal Saral’ın, senaristliğini Özlem Yılmaz ve Burcu Görgün’ün üstlendiği Kara Sevda 9 Kasım Çarşamba günü saat 20:00’da Star TV’de ekrana gelecek.

  Benzer İçerikler