‘Kefaret’, Yakında İzleyicilerle Buluşacak

FOX TV‘nin yeni dizisi Kefaret, izleyicilerle buluşmak için gün sayıyor. Merakla beklenen dizinin ilk bölümü 22 Kasım (Pazar) akşamı ekranlarda olacak.

Dizinin fragmanı da yayınlandı.

Yapımını 25 Film‘in üstlendiği Kefaret dizisinin yönetmenlik koltuğunda Mesude Erarslan oturuyor. Dizinin senaryosunda ise Mahinur Ergun ve Melih Çam imzaları var.

Kefaret’in başrollerini Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat ve Yurdaer Okur paylaşıyor. Onlara Özge Özacar, Ege Kökenli, Mine Kılıç, Ayşegül Cengiz, Efe Deprem, Lavinya Ünlüler, Göktan Oktay Göztepe, Ayberk Aladağ, Enis Yıldız, Defne Günay, Umut Öztok, Nihan Durukan, Metin Yavuzoğlu, Tolga Güleç gibi başarılı isimler eşlik ediyor.

Dizinin hikâyesi, rüya gibi bir hayat yaşan iki çocuk annesi Zeynep’in (Nurgül Yeşilçay) yaşamının bir anda değişmesi üzerine yaşananları konu alıyor.

Nurgül Yeşilçay, projeyle ilgili, Mahinur Ergun ile yeniden çalıştığı için mutlu olduğunu
ve onun yazdığı Zeynep Çınarlı karakterini canlandırmaktan büyük keyif aldığını dile
getirdi. Mert Fırat, “Yaşanmış bir hikaye Mahinur Ergun gibi güçlü bir kalemin elinde çok dokunaklı, derin ve herkesin kendinden bir şey bulabileceği bir senaryoya dönüştü. Herkesin kendinden bir şey bulabileceği bir dizi olacak.” dedi. Yurdaer Okur ise izleyicilerin bir yandan
günümüzde geçen olayları izlerken, bir yandan da 5 yıl önce neler olduğunu da
izleyebileceklerinin altını çizdi.

Kefaret, ilk bölümüyle 22 Kasım Pazar saat 20.00’de FOX’ta.

Benzer İçerikler