‘Kırmızı Oda’nın 14. Bölümü, Sürpriz Konuklar Ağırlıyor

  TV8’in sevilen dizilerinden Kırmızı Oda‘nın 14. bölümü de öncekiler gibi sürpriz konuklara ev sahipliği yapıyor. Sevinç Erbulak, Elif Ceren Balıkçı ve Burcu Biricik, Kırmızı Oda‘nın 14. bölümünde konuk oyuncu olarak rol alacak.

  Kırmızı Oda‘nın 14. bölümü, heyecanlı olaylara gebe. Bu yeni bölümde Doktor Hanım; Rıza’nın (Serhat Nalbantoğlu) şiddetine karşı durabilen büyük oğlu Yiğit’i kaybettiği günü anlatan Selvi’nin (Sema Keçik) acısına ortak oluyor. Berna (Sevinç Erbulak), eşiyle boşandıktan sonra kızı Esra’da (Elif Ceren Balıkçı) ortaya çıkan yeme bozuklukları nedeniyle Doktor Deniz’in kapısını çalıyor. Aynur, oğlu Bayram’ı sevdiği kızdan vazgeçirmek için Doktor Hanım’la görüştürüyor. Boncuk, (Burcu Biricik) halüsinasyonları esnasında ermişlerle konuştuğunu iddia ederek gerçekle giderek bağını koparıyor. Bunun sonucunda eşi Sadık (Onur Bilge) çareyi Doktor Hanım’da arıyor.

  Kırmızı Oda‘nın 14. bölüm fragmanı da yayınlandı.

  Yapımını OGM Pictures’ın gerçekleştirdiği Kırmızı Oda, Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek karakterlerin gerçek yaşam öykülerini barındıran eserinden uyarlama. Kırmızı Oda‘nın senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alıyor. Sevilen dizinin yönetmenlik koltuğunda ise Cem Karcı oturuyor.

  Kırmızı Oda‘nın oyuncu kadrosunda ise Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral, Gülçin Kültür Şahin, Baran Can Eraslan, Sezin Bozacı gibi isimler yer alıyor.

  Kırmızı Oda yeni bölümüyle 4 Aralık Cuma akşamı saat 20.00‘de TV8’de olacak.

  Benzer İçerikler