Armie Hammer, ‘The Godfather’ Filminin Yapımcısını Canlandıracak

   Armie Hammer, ‘The Godfather’ Filminin Yapımcısını Canlandıracak

  Amerikalı oyuncu Armie Hammer, yeni bir limitli dizide The Godfather filminin yapımcısı Al Ruddy’i (Albert Ruddy) canlandıracak.

  Call Me By Your Name ve The Man From U.N.C.L.E. filmlerinden tanıdığımız Armie Hammer, The Godfather filminin yapım sürecini anlatan The Offer dizisinde rol alacak. 34 yaşındaki oyuncu, 10 bölümlük limitli dizide kült filmin yapımcısı Al Ruddy’i canlandırmaya hazırlanıyor.

  CBS tarafından yayınlanacak The Offer, Al Ruddy’nin 1972 tarihli ilk The Godfather filminin yapımcısı olarak yaşadıklarını ele alıyor. Şu an 90 yaşında olan Al Ruddy, Francis Ford Coppola‘nın yönetmenliğini yaptığı filmin yapımcılığını üstlendiğinde 42 yaşındaydı.

  Mario Puzo’nun aynı adlı romanından uyarlanan The Godfather, üç Oscar ödülüne layık görülmüştü. Daha sonra iki The Godfather filmi daha çekilmiş ve üçleme, sinema tarihinin kült yapımları arasına girmişti. Efsanevi üçlemede Marlon Brando, Diane Keaton, Al Pacino, Robert de Niro, Robert Duvall, James Caan gibi isimler rol almıştı.

  The Offer‘ın senaryosunu Michael Tolkin kaleme alıyor. Dizinin yürütücü yapımcıları arasında ise Nikki Toscano ve Leslie Greif‘in yanı sıra Al Ruddy’nin kendisi de var.

  The Offer, unutulmaz filmin yapım sürecine dair kimi bilinmeyenleri de açığa çıkaracak. Merakla beklenen dizinin 2021 yılı içinde yayınlanması planlanıyor.

  Bu arada, The Godfather serisinin üçüncü filmi de yönetmeni Francis Ford Coppola tarafından yeniden kurgulanıyor. Bu yeni versiyon, çok yakında izleyicilerle buluşacak.

  Benzer İçerikler