“Kuzey Yıldızı-İlk Aşk” 5. Bölüm: Bir Fırtına Tuttu Bizi!

 “Kuzey Yıldızı-İlk Aşk” 5. Bölüm: Bir Fırtına Tuttu Bizi!
[highlight]Başrollerini Aslıhan Güner ile İsmail Demirci’nin paylaştığı Kuzey Yıldızı-İlk Aşk, 5. bölümüyle izleyici karşısına çıkıyor bu akşam. Denizde fırtınaya tutulan Kuzey ile Yıldız, yıllar sonra baş başa bir gece geçiriyor ama…[/highlight]

Yıldız, her şeyi arkasında bırakıp gitmeye karar verdiğinde hiç tahmin etmediği bir sürprizle karşılaşır. Kuzey, karşısında durmuş “Gitme,” demektedir.

Kuzey’in başında uğraşması gereken büyük bir bela vardır. Alacaklısı Sadullah, borcunu tahsil etmek için bu sefer başka bir yola başvurmuştur. Kuzey, iyice sıkışır. Yıldız ve Kuzey, ilk defa birer düşman değil, arkadaş olmaya çalışırlar. Kuzey’in peşindeki belalar, genç adamı zorladıkça Yıldız’la arasındaki düşmanlık, yerini arkadaşlığa, belki de daha fazlasına bırakır. Yaşanan her olay, onları birbirlerine daha da yakınlaştırır.

Yıldız, dümene geçip kaptanlık yapmak zorunda kaldığında ikili, yıllar sonra baş başa bir gece geçirir. Fırtına dinip ortalık süt liman olduğundaysa Kuzey ile Yıldız’ı bir tehlike beklemektedir.

Ersoy Güler’in yönettiği Süreç Film imzalı dizide başlıca rolleri Aslıhan Güner, İsmail Demirci, Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Zeynep Kankonde, Hüseyin Soysalan ve Uğur Demirpehlivan üstleniyor.

Kuzey Yıldızı-İlk Aşk, yeni bölümüyle bu akşam ekranda…

Benzer İçerikler