“Leke” 8. Bölüm: Cem, Yasemin’e Evlenme Teklif Etmeye Karar Veriyor Ama…

 “Leke” 8. Bölüm: Cem, Yasemin’e Evlenme Teklif Etmeye Karar Veriyor Ama…

Burak Sevinç ile Melis Sezen’in başrolleri paylaştığı Leke, bayram tatili nedeniyle verilen 1 haftalık aradan 8. bölümüyle dönüyor. Yeni bölümde Cem, Yasemin’e evlenme teklif etmeye karar veriyor ama gecenin sürpriz bir konuğu var…

Hastanede uyanan Arda, başına gelenleri öğrenince şoke olur.

Yasemin ve Fischer’ın gerçek görüntülerinin ortaya çıkmasıyla Cem, Yasemin’e büyük haksızlık yaptığını anlar. Yasemin’den özür dilemek isteyen Cem, ona ulaşamayınca bir mektup yazar.

Serpil’le yüzleşen Cem, Mehmet’in büyük bir oyun oynadığına emin olur. Mehmet’in oyununu su yüzüne çıkarmak için Ekber’den yardım alır.

Cevat Komiser, Birkan’ı soruşturmaya devam eder. Bu sırada Şirin, Serpil’in kendisini sattığını anlatmak için karakola gider.

Cem, Yasemin’e evlenme teklif etmeye karar verir. Peki Yasemin’in görüşmeyi kabul ettiği gecenin sürpriz konuğu kim olacak dersiniz?

Leke‘nin 8. bölümünde bu sorunun yanıtı da veriliyor…

Tims&B Production imzalı dizinin yönetmeni Şenol Sönmez.

Senaryosu Yıldız Tunç’a ait dizide Burak Sevinç, Melis Sezen, Selen Uçer, Mehmet Bozdağan, Nail Kırmızıgül, Tolga Güleç, Nurinisa Yıldırım, Ferdi Sancar, Tuğçe Açıkgöz, Lale Başar, Selahhattin Paşalı, Kerim Tuna Kaba, Yağmur Özbasmacı, Ziya Çiçek, Serap Öner, Aslı Turanlı, Mert Asutay, Mehmet Avcı ve Ali Savaşçı başlıca rolleri üstleniyor.

Leke, yeni bölümüyle bu akşam ekranda…

Benzer İçerikler