Miray Daner & Boran Kuzum | Episode Dergi Backstage

   Miray Daner & Boran Kuzum | Episode Dergi Backstage

  O3 Medya imzasıyla Kanal D’de yayınlanan Vatanım Sensin dizisinin çok sevilen genç ve yetenekli oyuncuları, Hilal ve Leon karakterlerine hayat veren Miray Daner ve Boran Kuzum, Türkiye’nin tek dizi dergisi Episode Dergi’nin 3.sayısının kapak konukları oldular.

  Bu sezonun en çok izlenen ve sevilen yerli dizilerinden Vatanım Sensin’de Halit Ergenç ve Bergüzar Korel gibi isimlerle birlikte rol alan genç oyuncular Miray Daner ve Boran Kuzum’un hayat verdikleri Hilal ve Leon karakterlerinin aşkı izleyiciyi derinden etkilerken, ikilinin oyunculukları da kendisinden oldukça söz ettiriyor.

  Episode Dergi Genel Yayın Yönetmeni Özlem Özdemir’in sorularını yanıtlayan Miray Daner ve Boran Kuzum, dopdolu ve keyifli bir sohbetin yanı sıra  çok özel fotoğraflarıyla da Episode Dergi’nin Nisan-Mayıs 2017 tarihli 3.sayısına konuk oldular..

  Miray Daner & Boran Kuzum Backstage Video

   

  Miray Daner & Boran Kuzum Fotoğrafları

  [smartslider3 slider=65]

   

  3.sayı detaylarına BURADAN, önceki sayılara, abonelik detaylarına ve diğer bilgilere BURADAN ulaşabileceğiniz dizi dergisi Episode; dergi satan gazete bayileri, süpermarketler, kitapçılar ve online sipariş için dukkan.mylosyayingrubu.com adresinde.

  Episode Dergi, bir Mylos Yayın Grubu markasıdır…

  Fotoğraf: Dilan Bozyel
  Fotoğraf Asistanı: Yusuf Ozan Kopçuk
  Moda Editörü: Fulya Alan
  Saç: Esra Gökçelioğlu /Toni&Guy ürünleriyle
  Makyaj: Alev Karslı / MAC Cosmetics
  Mekân: Kemer Country Club İstanbul

  Benzer İçerikler