Disney+’daki “Percy Jackson and the Olympians” dizisinin oyuncu kadrosuna üç yeni ekleme

 Disney+’daki “Percy Jackson and the Olympians” dizisinin oyuncu kadrosuna üç yeni ekleme

Dior Goodjohn, Olivea Morton ve Charlie Bushnell sırasıyla Clarisse La Rue, Nancy Bobofit ve Luke Castellan olarak diziye katıldılar. Goodjohn ve Bushnell yinelenen konuk oyuncu rollerinde görünecek, Morton ise konuk oyuncu olacak. Üçlü, daha önce duyurulan dizinin başrol oyuncusu Walker Scobell’in yanı sıra yakın zamanda diğer ortak yıldızlar Aryan Simhadri ve Leah Sava Jeffries’e katıldı.

Clarisse La Rue, savaş tanrısı Ares’in çocuğu olarak tanımlanır. Clarisse, kazanma yolunda fazla bir şeye izin vermeyen, güçlü iradeli ve rekabetçi bir dövüşçüdür. Yakın arkadaşlarına son derece sadık, yeni gelenler için ürkütücü ve Percy’ye zorbalık yapıyor.

Goodjohn en son HBO Max’teki “Head of the Class” yeniden çevriminde yer aldı. Diğer çalışmaları arasında “Are You Afraid of the Dark?”, “Glee” ve “Raven’s Home” yer alıyor.

Luke Castellan, Hermes’in danışmanı ve bloktaki tartışmasız en havalı çocuk, Luke, Yunan zırhından çok bir sörf tahtasıyla evde olacak gibi görünüyor. Bu onun etrafındaki en iyi kılıç ustası olmasını engellemiyor.

Bu, Bushnell’in kariyerindeki ikinci televizyon rolü olacak. Daha önce Disney+ dizisi “Diary of a Future President”da düzenli olarak yer aldı.

Nancy Bobofit’in her zaman başkalarının pahasına fikrini söylediği söylenir. Yüksek sesle, gururlu ve bir öğretmenin evcil hayvanı olan Nancy, Percy’yi seçmekten özel bir zevk alır.

Bu, Morton’un kariyerinin ilk büyük televizyon rolü olacak.

Canlı aksiyon dizisi, Rick Riordan’ın Percy Jackson kitap serisine dayanıyor. Dizi, gökyüzü tanrısı Zeus onu ana yıldırımını çalmakla suçladığında, yeni keşfedilen doğaüstü güçleriyle yeni tanışmayan başlayan 12 yaşındaki modern yarı tanrının (Scobell) fantastik hikayesini anlatıyor. Arkadaşları Grover (Simhadri) ve Annabeth’in (Jeffries) yardımıyla Percy, onu bulmak ve Olympus’a düzeni geri getirmek için hayatının bir macerasına atılmalıdır.

Benzer İçerikler