“Peter Pan ve Varolmayan Ülke” müzikali sezonun son iki oyunuyla Zorlu PSM’de 

 “Peter Pan ve Varolmayan Ülke” müzikali sezonun son iki oyunuyla Zorlu PSM’de 

Türkiye’nin öncü sanat kurumlarından Zorlu PSM ve Akbank Sanat’ın Akbank Çocuk Tiyatrosu’nun 50. yılına özel olarak hayata geçirdikleri, her yaştan seyirciye rengarenk bir evren sunduğu için yetişkinler ve çocuklar tarafından çok sevilen Peter Pan ve Varolmayan Ülke müzikali, sezonun son iki gösteriminde Zorlu PSM’de seyircilerini bekliyor. 

Türkiye’nin öncü sanat kurumlarından Zorlu PSM ve Akbank Sanat’ın, Akbank Çocuk Tiyatrosu’nun 50. Yılına özel olarak hayata geçirdikleri Peter Pan uyarlaması ‘Peter Pan ve Varolmayan Ülke’ müzikali sezonun son iki oyunuyla sanatseverlerle buluşacak.

18 ve 19 Haziran tarihlerindeki gösterimleriyle devam eden müzikalin metin ve söz yazarlığını Mehmet Ergen, müziklerini Tuluğ Tırpan bestelerken koreografisini Beyhan Murphy üstleniyor. Yağız Can Konyalı’yı Peter Pan olarak izlediğimiz müzikalde Wendy karakterini Elif Gülalp, Kaptan Kanca’yı Sami Levi ve Tinkerbell’i Su Sonia Herring canlandırıyor.

Peter Pan ve Varolmayan Ülke” müzikalinin 18 ve 19 Haziran tarihlerindeki biletlerine www.passo.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. 

‘’Peter Pan ve Varolmayan Ülke’’ Eylül ayından itibaren, yeni sezonda da izleyiclerle buluşmaya devam edecek.

Benzer İçerikler