HBO Max, “Pretty Little Liars: Original Sin”in 28 Temmuz’da vizyona gireceğini duyurdu

 HBO Max, “Pretty Little Liars: Original Sin”in 28 Temmuz’da vizyona gireceğini duyurdu

Yayın tarihi, gizemli bir figürün beş ana karakterin resimlerini kesip yaktığını gösteren serinin ilk bakış teaser’ı ile duyuruldu: Imogen (Bailee Madison), Minnie (Malia Pyles), Noa (Maia Reficco), Tabby (Chandler Kinney) ve Faran (Zaria).

Yeni dizi, mavi yakalı kasabası Millwood’da tamamen yeni bir grup gence odaklanan orijinal dizinin devamı niteliğindedir. Beş ana karaktere, hem gençlerin hem de ebeveynlerinin sırlarını bilen takma ad olduğu varsayılan “A” kimliği altında çalışan kötü adamlar tarafından eziyet edilir. Beş ana karaktere ek olarak dizide Mallory Bechtel, Sharon Leal, Elena Goode, Lea Salonga, Eric Johnson ve Alex Aiono da yer alıyor.

“Pretty Little Liars”, “Chilling Adventures of Sabrina”da da ortak çalışan Roberto Aguirre-Sacasa ve Lindsay Calhoon Bring tarafından HBO Max için geliştirildi. Orijinal “Pretty Little Liars” dizisinin baş yapımcısı I. Marlene King, Aguirre-Sacasa, Calhoon Bring, Michael Grassi, Caroline Baron, Leslie Morgenstein ve Gina Girolamo dizide yürütücü yapımcılık yapıyor.

“Pretty Little Liars: Original Sin”in ilk üç bölümü 28 Temmuz’da, ardından iki bölümü 4 ve 11 Ağustos’ta ve son üç bölümü 18 Ağustos’ta yayınlanacak.

Benzer İçerikler