Ricky Gervais’in ‘After Life’ Yeni Fragmanı Yayınlandı

 Ricky Gervais’in ‘After Life’ Yeni Fragmanı Yayınlandı

Ricky Gervais, After Life’ın üçüncü sezonu için geri döndü ve Netflix’te dizinin 14 Ocak yenilemesinden önce yeni bir fragmanı da beraberinde getirdi.

Küçük hayali kasaba Tambury’de geçen gösteri, karısı kanserden öldükten sonra hayatı altüst olan yerel bir gazete yazarı Tony’yi takip ediyor. Tony hâlâ büyük bir kederle mücadele ederken, diğer insanları iyi hissettirmenin ona umut ve yaşamak için bir sebep verebileceğini anlamaya başlar. Sonuçta her bitiş yeni bir başlangıçtır.

Netflix orijinal dizisi Derek Productions’a ait, Dizi, Duncan Hayes ile birlikte yönetici yapımcı olarak hizmet veren Gervais tarafından yaratılıyor, yazılıyor ve yönetiliyor.

Oyuncular arasında Penelope Wilton (Downton Abbey, Doctor Who), Ashley Jensen (Extras), Tom Basden (Plebs, David Brent: Life On The Road), Tony Way (Edge of Tomorrow), David Earl (Cemetery Junction, Derek), Joe Wilkinson (Him and Her), Kerry Godliman (Derek), Jo Hartley (In My Skin) ve Diane Morgan (David Brent: Life On The Road), David Bradley (Harry Potter serisi, Game of Thrones), Peter Egan (Downton Abbey), Ethan Lawrence (Bad Education) yer alıyor.

Benzer İçerikler