Ryan Murphy’den American Horror Story Spinoffu Geliyor

   Ryan Murphy’den American Horror Story Spinoffu Geliyor

  Ryan Murphy, American Horror Story dizisine devam ediyor fakat görünen o ki sadece bununla yetinmeyecek. Murphy, popüler dizinin yeni bir spinoffu üzerinde çalışıyor.

  Ünlü yapımcı, Instagram hesabından American Horror Stories isimli bir proje üzerinde çalıştığını duyurdu. Bu yeni dizi, bir saatlik bölümlerden oluşacak ve her bir bölüm ayrı bir hikayeyi ele alacak. American Horror Stories‘in hangi streaming platformunda ya da hangi kanalda yayınlanacağı henüz bilinmiyor.

  American Horror Story‘nin 10. sezonuyla ilgili çalışmalar ise devam ediyor. Murphy daha önce bu yeni sezonun çekimlerinin havaya bağlı olduğunu, bu nedenle ertelenebileceğini ya da konseptin tamamen değiştirilebileceğini açıklamıştı.

  İlk planlara göre yeni sezon bir sahil şeridinde geçecekti. Ancak içinde bulunduğumuz pandemi koşullarında çekimlere ne zaman başlanacağı bilinmiyor. Çekimlere başlansa bile, Murphy’nin de söylediği gibi yeni sezonun konseptinin tamamen değişmesi gerekebilir.

  American Horror Story, 2011’de ilk yayınlandığında oldukça büyük bir başarı yakalamıştı. İlk sezonun son iki bölümünde, ana oyuncu kadrosunun neredeyse tamamı öldürülmüştü. Murphy, AHS’nin her sezon ayrı bir hikayeyi ele alan bir antoloji dizisi olacağını ilk olarak o zaman duyurmuştu.

  American Horror Story spinoffuyla ilgili ilerleyen günlerde daha belirleyici açıklamalar yapılması bekleniyor.

   

   

   

   

  Benzer İçerikler