Seksenler Dizisi 200. Bölümüyle Ekranda

 Seksenler Dizisi 200. Bölümüyle Ekranda

TRT 1’in sevilen dizisi Seksenler 200. bölümü ile 3 Kasım Cumartesi akşamı ekrana gelecek. Başrollerinde Rasim Öztekin, Özlem Türkad, İlker Ayrık, Şoray Uzun gibi usta oyuncuların yer aldığı sevilen dizinin yeni bölümünde Çınaraltı Mahallesi sakinlerini kooperatif heyecanı sarar.

Emlakçı Suat, mahalleliyi yazlık almaları için kooperatife yönlendirir. Kooperatif dünyasıyla yeni yeni tanışan mahalleliyi, yazlık alma sevinciyle kooperatif heyecanı sarar. Çınaraltı mahallesinin muhtarı Fehmi de kooperatife girer. Fehmi’nin arkasından Seyfi de kooperatife girip, Fehmi’lerin yazlığının hemen yanında bir ev alınca, bu durum Fehmi’nin hiç hoşuna gitmez.

1478156475_blm_200_10

Öte yandan Seyfi türlü türlü bahanelerle sürekli Fehmi’lerin evine gelmektedir. Kendi evinde, Nurten’den utandığı için tuvalete giremeyen Seyfi, bunun için bile her sabah Fehmi ve Rukiye’nin evine gelince Fehmi sinirlenmeye başlar. Ev soğuk olursa Seyfi’nin gelmeyeceğini düşünen Fehmi, ekonomik açıdan da faydalı olacağını düşündüğünden sobayı kurmaz. Ancak mahalleli de soba kurmak için Fehmi’yi bekleyince herkes oldukça üşür. Rukiye ise soğuktan hasta olunca, başta Çağatay olmak üzere tüm çocukları Rukiye’nin etrafında pervane olur.

Senaryosunu Murat Aras ve Birol Güven’in kaleme aldğı, Bora Tekay’ın yönetmenliğini üstlendiği ve MinT Yapım tarafından hazırlanan Seksenler, 5 Kasım Cumartesi akşamı saat 20.00’da TRT 1 ekranında olacak.

FRAGMAN BURADA

Benzer İçerikler