17 Ağustos’ta yayınlanacak “She-Hulk”tan ilk fragman geldi

 17 Ağustos’ta yayınlanacak “She-Hulk”tan ilk fragman geldi

Disney+ yapımı “She-Hulk” dizisi Ağustos ayında gösterime girecek. Dizinin başrolünde Tatiana Maslany yer alıyor.

Resmi adı “She-Hulk: Attorney at Law,” olan 10 bölümlük dizi 17 Ağustos’ta ilk bölümüyle yayınlanacak. Marvel patronu Kevin Feige, Salı günü New York’ta Disney’in ön sunumunda bu haberi doğruladı.

Dizi, Bruce Banner’dan kan nakli aldıktan sonra Hulk güçlerini devralan Bruce Banner’ın kuzeni avukat Jennifer Walters’a (Maslany) odaklanıyor. Bununla birlikte, Bruce’un aksine, Jennifer, dışarı çıktığında kişiliğinin, zekasının ve duygusal kontrolünün çoğunu elinde tutabilir. Artık insanüstü odaklı hukuk davalarında uzmanlaşmış bir avukat olarak çalışıyor.

Kadroda Maslany ile birlikte Smart Hulk rolünde Mark Ruffalo, Emil Blonsky/the Abomination rolünde Tim Roth ve Wong rolünde Benedict Wong yer alıyor. Kadroda ayrıca Ginger Gonzaga, Josh Segarra, Jameela Jamil, Jon Bass ve Renée Elise Goldsberry yer alıyor.

Jessica Gao dizinin baş yazarı ve Feige, Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Brad Winderbaum, Kat Coiro ile birlikte baş yapımcı olarak görev yapıyor. Coiro, dizinin bölümlerinin çoğunu yönetti ve Anu Valia da birden fazla bölümü yönetti. Wendy Jacobson ve Jennifer Booth ise ortak yapımcılar.

Fragman:

Benzer İçerikler