“Snowpiercer” 4. sezonuyla sona eriyor

 “Snowpiercer” 4. sezonuyla sona eriyor

“Snowpiercer”ın yapım aşamasında olan dördüncü sezonu, son sezonu olacak.

TNT sözcüsü Deadline’a yaptığı açıklamada, “Snowpiercer’ın TNT’de başarılı, çok sezonlu bir çalışmanın ardından sona ereceğini doğrulayabiliriz” dedi. “Yetenekli yazarlar, oyuncular ve ekip olağanüstü bir hikayeyi aldı ve onu heyecan verici şekillerde hayata geçirdi. Eleştirmenlerce beğenildi, kıyamet sonrası tür üzerinde önemli bir etkisi oldu ve artık hayranların kalplerinde ve zihinlerinde sonsuza kadar kalacak.”

Dünyanın donmuş bir çorak arazi haline gelmesinden sonra sürekli hareket eden bir trenin yolcularını takip eden Snowpiercer, TNT’de kalan son orijinal senaryo dizisiydi ve hala ağda olan diğer orijinal drama Animal Kingdom’in final sezonu ise pazar günü başlıyor.

Bong Joon-ho’nun 2013 tarihli filmine dayanan Snowpiercer, 2020’de tüm reklam destekli kablo kanallarında 1 numaralı yeni senaryo draması olarak gösterildi. Dizide Daveed Diggs, Jennifer Connelly, Iddo Goldberg, Katie McGuinness, Rowan Blanchard ve Roberto Urbina rol aldı.

Snowpiercer 4. sezon, yeni showrunner Paul Zbyszewski, Christoph Schrewe, Marty Adelstein ve Tomorrow Studios’tan Becky Clements, Matthew O’Connor, Ben Rosenblatt ve Scott Derrickson ve orijinal filmin yapımcıları, Oscar ödüllü Bong, Miky Lee, Jinnie Choi tarafından yürütülüyor. Dizinin yapımcılığını CJ Entertainment ile birlikte Tomorrow Studios üstleniyor. ITV Studios, uluslararası dağıtımı yönetiyor.

Benzer İçerikler