‘South Park’ 25. Sezonun Prömiyer Tarihi Açıkladı

 ‘South Park’ 25. Sezonun Prömiyer Tarihi Açıkladı

“South Park”, Comedy Central’dan 25. Sezon prömiyer tarihini aldı.

Eylül 2020 ve Mart 2021’de iki bağımsız özel bölümü yayınlayan şov, en son 2019’da tam bir sezon olarak 23. sezonu yayınladı. Seri ayrıca Paramount Plus’ta “South Park” dünyasında geçen iki filmi yayınladı.

“South Park”ın 25. sezonu 2 Şubat Çarşamba günü prömiyer yapacak. İlk kez 1997 yılında piyasaya sürülen animasyon serisinin 25. Sezonu altı yeni bölümle başlayacak.

Ağustos ayında, South Park’ın ortak yaratıcıları Matt Stone ve Trey Parker, gösteriyi 30. sezona dek yenilemek için ViacomCBS’nin MTV Entertainment Studios ile 900 milyon dolarlık bir anlaşma imzaladı. Anlaşma, dizi uzantısına ek olarak, yakın zamanda piyasaya sürülen “Post COVID” ve “Post COVID: The Return of COVID” de dahil olmak üzere Paramount Plus için yapılmış 14 “South Park” filmini içeriyor.

Stone ve Parker yaptığı açıklamada, “South Park’ın yarısını bitirmek büyük bir başarı – yalan söyleyemeyiz” dedi.

ViacomCBS Media Networks ve MTV Entertainment Studios başkanı ve CEO’su Chris McCarthy, “Geçtiğimiz 25 yıl boyunca, birçok nesil hayran Matt ve Trey’in “South Park” ile yarattığı tuhaf derecede komik ve yıkıcı dünya karşısında büyülendiler. Geniş kapsamlı yeni anlaşmamızın bir parçası olarak, Comedy Central’da daha birçok “South Park” sezonu ve Paramount Plus’ta yayın yapmak için hazırlanmış daha birçok South Park özel etkinliği için onlarla ortaklığımızı sürdürmekten heyecan duyuyoruz.”

“South park”ın yeni bölümleri prömiyerden sonra SouthPark.cc.com, CC.com ve Comedy Central Uygulamasında yayınlanacak.

Teaser:

Benzer İçerikler