‘Starstruck’ 3. Sezon Onayı Aldı

 ‘Starstruck’ 3. Sezon Onayı Aldı

HBO Max ve ortak yapımcı BBC Three, Rose Matafeo’nun eleştirmenlerce beğenilen romantik komedi dizisi “Starstruck”ın 3. sezon onayını aldığını duyurdu.

Matafeo dizide Doğu Londra’da yaşayan ve birinci sınıf bir aktör olan Tom Kapoor (Nikesh Patel) ile şans eseri karşılaşma şansı yakalayan aylak bir Yeni Zelandalı Jessie olarak rol alıyor. Dizi, Tom’un kariyeri, Jessie’nin ilginç arkadaş grubu ve karşılıklı düzgün iletişim kuramamaları nedeniyle karmaşıklaşan ilişkilerini takip ediyor. Dizinin 2. sezonu, ikilinin geçici olarak ayrılmasıyla sona erdi, ancak arkadaşları, işler ciddileştiğinde ilişkilerden kaçma eğilimini fark etmesine yardımcı olduktan sonra, Jessie Tom’dan özür diler ve ikisi tekrar bir araya gelir.

Matafeo ve Patel’in yanı sıra Emma Sidi, Jessie’nin ev arkadaşı ve en iyi arkadaşı Kate’i oynuyor. Yinelenen roller arasında Al Roberts, Jon Pointing, Joe Barnes, Sindhu Vee, Nic Sampson, Lola-Rose Maxwell, Abraham Popoola, Ambreen Razia, Nadia Parkes, Liz Kingsman, Russell Tovey ve Minnie Driver yer alıyor. Dizi Matafeo tarafından Alice Snedden ve Nic Sampson ile birlikte yazılmıştır. Üçüncü sezonda altı bölümün tamamını Matafeo ve Snedden yönetecek.

2021’deki galasından bu yana, “Starstruck”, Matafeo’nun performansı için olumlu eleştiriler aldı. 2022 BAFTA’larında bir komedi programında en iyi kadın performans ödülü için aday gösterildi. Dizi ayrıca, ilk sezonunun BBC iPlayer’da üç milyonun üzerinde istekle, BBC Three için en başarılı yeni komedi olduğu Birleşik Krallık’ta ticari bir başarı elde etti.

Matafeo, BBC için Rob Aslett, Jon Thoday, Cath Gagon, Richard Allen-Turner ve Gregor Sharp ile birlikte “Starstruck”un yapımcılığını üstleniyor. Dizi, Birleşik Krallık’ta BBC iPlayer’da ve Amerika Birleşik Devletleri’nde HBO Max’te yayınlanıyor.

Benzer İçerikler