“Star Trek: Strange New Worlds” Prömiyer Tarihi Açıklandı

 “Star Trek: Strange New Worlds” Prömiyer Tarihi Açıklandı

Paramount+ Salı günü yaptığı açıklamada, Anson Mount, Ethan Peck ve Rebecca Romijn’in başrollerini paylaştığı prequel’in 5 Mayıs Perşembe günü prömiyer yapacağını ve yeni bölümlerin haftalık olarak yayınlanacağını duyurdu. Ayrıca, dizi ilk bölümü yayınlanmadan önce 2. Sezon için de onay aldı.

“Star Trek: Strange New Worlds”, Kaptan Kirk’ün U.S.S.’ye binmeden önceki on yılını anlatacak, Kaptan Pike (Mount tarafından oynanır), Spock (Peck) ve Number One (Romijn) galaksideki yeni dünyaları keşfederken takip edecek.

Seride ayrıca Celia Rose Gooding’in orijinal Star Trek serisinde Nichelle Nichols tarafından oynanan ikonik Uhura rolüne adım attığını göreceğiz. Gooding daha önce rol hakkında “Cadet Nyota Uhura’yı oynayacağımı söylemekten heyecan ve onur duyuyorum” dedi. “Bu seriye adım attığım için çok heyecanlıyım.”

Strange New Worlds, Discovery (5. Sezon için yenilenen), Picard, Star Trek: Lower Deck (4. Sezon için yenilenen) ve Star Trek: Prodigy’den sonra Paramount+’a gelen en yeni Star Trek dizisi olacak.

Benzer İçerikler