Ted Lasso 3. sezonuyla birlikte ekranlara veda edecek

 Ted Lasso 3. sezonuyla birlikte ekranlara veda edecek

“Ted Lasso”nun yazarlığını yapan ve Roy Kent’i canlandıran Brett Goldstein, dizinin üçüncü sezonunun son sezon olarak yazıldığını söyledi. 3. sezonun son olup olmayacağı sorulduğunda Sunday Times’a “Biz bu plana göre yazıyoruz” dedi. “Üç sezon olarak planlandı. Spoiler uyarısı – herkes ölecek”.

Goldstein’ın yorumları, geçmişte “Ted Lasso” ekibinin diğer üyelerinin söyledikleriyle tutarlı. 2021’de Entertainment Weekly’ye konuşan ortak yaratıcı ve dizinin başrolü Jason Sudeikis, gösterinin üç sezonun ardından sona ereceğini düşündüğünü ifade etti, ancak başkalarının fikirleri varsa ve fırsat kendini gösterirse onu daha ileri götürmeye açık olabileceğini ima etti.

“Ted Lasso”, Sudeikis, Bill Lawrence, Brendan Hunt ve Joe Kelly tarafından, Sudeikis’in orijinal olarak NBC Sports reklamlarında oynadığı bir karaktere dayalı olarak geliştirildi. Dizi, Ağustos 2020’de piyasaya çıktı ve bir yıldan daha kısa bir süre önce piyasaya sürülen Apple TV+’a daha geniş bir izleyici kitlesi çeken amiral gemisi bir dizi haline geldi. 2. sezon, Temmuz 2021’de gösterime girdi. 3. sezon şu anda yapım aşamasında ve 2022’nin sonlarında sonra gösterime girecek.

Benzer İçerikler