The CW’den üç diziye yeşil ışık: The Winchesters, Walker: Independence, Gotham Knights

 The CW’den üç diziye yeşil ışık: The Winchesters, Walker: Independence, Gotham Knights

The CW, “Supernatural”ın prequel dizisi “The Winchesters”a, “Walker”ın prequel dizisi “Walker: Independence”a ve “Gotham Knights”a yeşil ışık yaktı.

Üç dizinin tamamı “Supernatural” ile bağlantılı. Jensen Ackles Winchesters”ın yapımcılığını üstleniyor, Jared Padalecki ise “Walker: Independence”ın yapımcılığını üstleniyor. “Gotham Knights”ın başrollerinde Harvey Dent olarak Misha Collins oynuyor. “Gotham Knights”, aynı zamanda kısa süre önce The CW tarafından iptal edilen “Batwoman”, “Legends of Tomorrow” ve “Naomi”den sonra ilk DC dizisi olma özelliğini taşıyor.

“Gotham Knights”ta Bruce Wayne’in öldürülmesinin ardından, onun asi evlatlık oğlu (Oscar Morgan), Batman’in cinayetiyle suçlanırken, Batman’in düşmanlarının çocukları ile beklenmedik bir ittifak kurar. Ve şehrin en çok aranan suçluları olarak, bu uyumsuzlar çetesinin isimlerini temize çıkarmak için savaşması gerekiyor. Ancak kendisini koruyacak Kara Şövalyesi olmayan bir Gotham’da şehir, şimdiye kadarki en tehlikeli hale gelir.

Dizinin oyuncu kadrosunda Morgan ve Collins’in yanı sıra Fallon Smythe, Tyler DiChiara, Olivia Rose Keegan, Navia Robinson, Anna Lore ve Rahart Adams yer alıyor. Chad Fiveash, James Stoteraux ve Natalie Abrams seriyi birlikte yazdı. Gösteri, Bob Kane tarafından DC için Bill Finger ile oluşturulan karakterlere dayanıyor.

“The Winchesters”, Sam ve Dean’in doğumundan önce geçiyor. Dizi, erkek çocukların ebeveynleri John (Drake Rodger) ve Mary’nin (Meg Donnelly) birbirleriyle nasıl tanıştıklarını ve sadece aşklarını değil tüm dünyayı kurtarmak için her şeyi nasıl tehlikeye attıklarını inceliyor.

Robbie Thompson diziyi yazıyor ve yapımcılık yapıyor. Glen Winter pilot bölümü yönetti ve yapımcılığını üstlendi.

“Walker: Independence” 1800’lerin sonlarında geçiyor. Batı’ya yolculukları sırasında kocası gözlerinin önünde öldürülen varlıklı bir Bostonlu olan Abby Walker’ı (Katherine McNamara) takip ediyor. İntikam arayışında Abby’nin yolları, sevimli bir haydut olan Hoyt Rawlins (Matt Barr) ile kesişir. Abby ve Hoyt’un yolculuğu onları, kendi sorunlu geçmişlerinden kaçan ve hayallerinin peşinden koşan çeşitli, eklektik sakinlerle karşılaştıkları Independence, Texas’a götürür.

Seamus Fahey hikayeyi Anna Fricke ile birlikte yazdı. Her ikisi de baş yapımcı, Fricke ise Pursued by a Bear bayrağı altında yürütücü yapımcılık yapıyor.

Benzer İçerikler