Netflix’in Sır Gibi Sakladığı Brit Marling’li Dizisi “The OA”dan Fragman Geldi

   Netflix’in Sır Gibi Sakladığı Brit Marling’li Dizisi “The OA”dan Fragman Geldi

  Brit Marling imzalı Netflix dizisi “The OA” ile ilgili detaylar sır gibi saklanıyordu. Tam da yayın tarihinden hemen önce ilk fragman bu hafta yayınlandı.

  Herhalde sadece Netflix, bir diziye başlamadan sadece birkaç gün önce fragman yayınlamak gibi sıra dışı bir hareket yapabilir. Daha önce Sound of My Voice ve The East gibi projelerde beraber çalışan, daha çok Another Earth filminden tanıdığımız güzel, yetenekli ve zeki oyuncu Brit Marling ile Zal Batmanglij, bu projede de beraber çalıştılar.

  The OA Bu Hafta Başlıyor

  Dizinin hem başrolünde hem de senaryosunda adı olan Brit Marling’e  senaryoda yardım eden Zal Batmanglij, aynı zamanda dizinin yönetmeni.

  The OA, 16 Aralık’ta Netflix kütüphanesinde yerini alacak.

  The OA’in Konusu Ne?

  Dizi, Prairie Johnson (Brit Marling) adlı yirmili yaşlardaki kör bir kızın, yedi yıllık kayboluşun ardından evine gözleri görür halde dönüşünü anlatıyor. Netflix’in açıklamasına göre: “Bazıları ona mucize, bazıları da tehlikeli bir gizem olarak bakıyor, ancak Prairie ne FBI’la ne de ailesiyle yedi yıllık kayıp dönemini paylaşmıyor,” olarak tanımlanan dizi, içerdiği gizemle hem bilimkurgu, hem gerilim, hem fantastik hem de polisiye severlere leziz bir deneyim vadediyor.

  İşte diziden gelen ilk fragman:

   

  Kaynak: DenofGeek

  Benzer İçerikler