‘The Umbrella Academy’nin 3. sezon fragmanı yayınlandı

 ‘The Umbrella Academy’nin 3. sezon fragmanı yayınlandı

Netflix “The Umbrella Academy”nin 3. sezon fragmanını yayınladı. Yetenekli Hargreeves kardeşlerin, dünyayı kurtarmak için bir zamanda yolculuk görevi sırasında yerlerini alan Sparrow Academy ile karşılaşmalarına tanık olacağımız yeni sezon, hayranlarına sayısız dövüş sahnesi, gizemli güçler ve tüm evreni yutmakla tehdit eden radyasyondan oluşan bir kara delik olan ‘kugelblitz’ de dahil olmak üzere birçok çılgınlık vadediyor.

Bu sezon dizinin hayranları, Elliot Page’in 2020’de trans olarak açıldıktan sonra adını Vanya’dan Viktor olarak değiştiren Page’in karakterinde de değişiklikler görecekler. Mart ayında Page, karakterinin yeni sezonda da trans olarak karşımıza çıkacağını duyurdu.

Mart ayında yayınlanan bir teaser, Umbrella Academy’nin her şeyi yok etmekle tehdit eden yeni bir varlığı yenmek için birlikte çalışması gereken Sparrow Academy’ye ilk bakışı gösterdi. Netflix’in tanıtım metninde 3. sezona dair şöyle deniyor: “Kıyamet öncesi hayatlarına geri dönmenin bir yolunu bulabilecekler mi? Yoksa bu yeni dünya, zaman çizelgesindeki bir hıçkırıktan fazlasını ortaya çıkarmak üzere mi?”

Yeni sezon, her biri birer saatlik 10 bölüm olacak. ve ‘Euphoria’dan Javon “Wanna” Walton’ı yeni, açıklanmayan bir rolle öne çıkaracak.

Page ve Gallagher’ın ötesinde, dizide ayrıca Luther rolünde Tom Hopper, Diego rolünde David Castañeda, Klaus rolünde Robert Sheehan, Allison rolünde Emmy Raver-Lampan, Ben rolünde Justin H. Min, Reginald rolünde Colm Feore, Lila rolünde Ritu Arya, Justin Cornwell yer alıyor.

Gerard Way’in Gabriel Bá tarafından çizilen çizgi romanından uyarlanan “The Umbrella Academy”, aynı anda dünyanın dört bir yanında doğmuş bir grup yetenekli kardeşin hikayesini anlatıyor. Babaları tarafından Umbrella Academy’de toplandıktan sonra, farklı yer ve zaman dilimlerinde kötü güçleri durdurmak için savaşırlar.

Fragman:

Benzer İçerikler