Paramount+’ın yeni dizisi “Wolf Pack”in başrolleri belli oldu

 Paramount+’ın yeni dizisi “Wolf Pack”in başrolleri belli oldu

Armani Jackson, Bella Shepard, Chloe Rose Robertson ve Tyler Lawrence Gray, yayıncının yaklaşmakta olan doğaüstü gençlik drama dizisi “Wolf Pack”in başrollerini oynamak için anlaştı.

“Wolf Pack” kurt adamlar etrafında dönse ve Jeff Davis tarafından televizyon için geliştirilmiş olsa da, dizinin eski MTV dizisi “Teen Wolf” veya yakında çıkacak olan Paramount+ devam filmi ile bağlantısı yok. Dizi, bunun yerine Kanadalı korku yazarı Edo Van Belkom’un aynı adlı kitap serisine dayanıyor. Dizi, bir orman yangınına yakalanan ve doğaüstü bir yaratık tarafından yaralanan iki gence odaklanıyor. Sonrasında kurt adam olduklarını keşfederler ve aralarında yoğun bir bağ geliştirirler. İkisi bir araya gelir ve on altı yıl önce benzer bir garip yangından geçen bir park korucusu tarafından evlat edinilen diğer iki gençle karşılaşırlar.

Armani Jackson (“Honor Society,” “Chad”) ve Bella Shepard (“iCarly,” “The Wilds”) iki ana genç olan Everett ve Blake’i oynayacak. Chloe Rose Robertson (“Wildflower”) ve Tyler Lawrence Gray (“Our Town,” “Macbeth”), park korucusu tarafından evlat edinilen gençler Luna ve Harlan’ı oynayacak.

“Wolf Pack”in prodüksiyonu önümüzdeki hafta Atlanta, Ga’da başlayacak. Dizinin bu yıl içinde Paramount+’da yayınlanması bekleniyor. Davis, MTV Entertainment Studios ile devam eden çok yıllı anlaşmasının bir parçası olarak dizinin yazarlığını ve yönetici yapımcılığını yapıyor. Joe Genier, Davis ile birlikte “Wolf Pack”in yapımcılığını üstlenirken, Mike Elliott ise Capital Arts için dizinin yapımcılığını üstleniyor. Jason Ensler, pilot bölümün yapımcılığını ve yönetmenliğini üstlenecek.

Benzer İçerikler