Yeşilçam, 2. Sezonun İlk 5 Bölümüyle Yayında

 Yeşilçam, 2. Sezonun İlk 5 Bölümüyle Yayında

Usta yönetmen Çağan Irmak’ın gözünden hayata geçen ve ilk sezonuyla büyük beğeni toplayan Yeşilçam, bugünden itibaren neon ışıklarıyla BluTV izleyicilerini aydınlatıyor. Türkiye’nin önde gelen dijital platformlarından BluTV, Yeşilçam’ın ikinci sezonundan ilk beş bölümünü bugün saat 12.00 itibariyle izleyicilerle buluşturuyor. Yeşilçam, seyircilerini renkli, mücadele dolu ve ilk sezonundan çok farklı bir dünya ile karşılayacak.

BluTV’nin ilk dönem dizisi unvanına sahip, ilk sezonuyla çok konuşulan özel yapımlarından Yeşilçam, izleyicileri nostaljik bir yolculuğa çıkartacak sıcacık dünyasıyla bugünden itibaren geri dönüyor. Çağatay Ulusoy’un başrolünde yer aldığı dizinin ikinci sezonunun ilk beş bölümü platformda izlenebilirken, seyirciler Semih Ateş’in mücadelesine kaldığı yerden tanık olmaya devam ediyor. 

Usta yönetmen Çağan Irmak’ın, dönemin ruhunu en görkemli, renkli ve çetin haliyle yansıttığı; Levent Cantek ve Volkan Sümbül’ün ise perde arkasında kalan detaylarla heyecan dolu bir hikayeye imza attığı dizinin yeni sezonunda izleyicileri bambaşka bir dünya bekliyor. Seyircilerini 1969 yılı ile 1970’lerin başında karşılayan Yeşilçam’ın ikinci sezonunda farklı yerlere savrulan karakterlerin yolları yeniden kesişirken, yeni karakterler hikayeye heyecan katıyor.  

Dönemin ruhunun merkeze yerleştiği yeni sezonda Çağatay Ulusoy’a Afra Saraçoğlu, Selin Şekerci, Bige Önal, Yetkin Dikinciler, Muhammet UzunerBora Akkaş, Nilüfer Açıkalın, Hilmi Cem İntepe, Kanbolat Görkem Arslan, Taner Turan ve Güngör Bayrak eşlik ediyor. 

Sibel Tuna’nın yapımcılığını üstlendiği Sunset Film imzalı Yeşilçam’ın ikinci sezonunun ilk beş bölümü BluTV’de yayında…

Benzer İçerikler