‘Zack Snyder’s Justice League’den İlk Tam Fragman Yayınlandı

  Justice League‘in yeni versiyonu Zack Snyder’s Justice League‘in ilk tam süreli fragmanı yayınlandı. 2017’de vizyona giren filmin orijinal versiyonu olan bu film, gelecek ay vizyona girecek.

  İlk Justice League filmi 2017 yılında vizyona girmişti. O filmin yönetmenliğini de başta Zack Snyder yapıyordu. Ancak başarılı yönetmen kızını kaybedince işi Joss Whedon devralmıştı. Filmin yayınlanmasının ardından filmin hayranları, oyuncular ve ekip üyeleri Snyder’in versiyonunun da yayınlanması için imza toplamıştı. Yapımcı firmalar Warner Bros. ve DC Films de #ReleaseTheSnyderCut adıyla yola çıkan bu harekete sessiz kalmamıştı. Filmin Zack Snyder versiyonu için de yeşil ışık yakmıştı.

  Nihayet merakla beklenen bu Justice League versiyonunda sona gelindi. Ek çekimleri tamamlanan yapımdan ilk tam süreli fragman da dün (14 Şubat) yayınlandı. HBO Max‘te gösterime girecek film, Mart ayı içinde seyircilerle buluşacak.

  54 yaşındaki Snyder, süper kahraman filmleri ve çizgi roman uyarlamalarıyla tanınıyor. Amerikalı yönetmenin imza attığı işler arasında 300, Batman v Superman: Dawn of Justice, Watchmen gibi sevilen yapımlar bulunuyor. Snyder, 2016 tarihli Suicide Squad ve bu yıl yayınlanması beklenen The Suicide Squad filmlerinin de yürütücü yapımcıları arasında bulunuyor.

  Justice League (Adalet Birliği), DC Evreni‘nin en sevilen süper kahramanlarını içeren bir ekip. Bunların arasında Superman ve Batman de bulunuyor. Filmde Batman’i Ben Affleck, Superman’i Henry Cavill canlandırıyor.

  Benzer İçerikler