Kıvanç Tatlıtuğ’un Başrolünde Olduğu Netflix Dizisinden İlk Görseller Yayınlandı

   Kıvanç Tatlıtuğ’un Başrolünde Olduğu Netflix Dizisinden İlk Görseller Yayınlandı

  Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolünde olduğu yeni Netflix dizisinden ilk görseller yayınlandı. Ünlü oyuncu, Tolga Karaçelik ile Umut Aral’ın yönetmenliğini yaptı diziyle Netflix seyircisiyle buluşacak.

  Netflix, bundan aylar önce Türkiye’de daha çok projeye imza atacağını açıklamıştı. Bu projelerden biri de yönetmenliğini Tolga Karaçelik’in, başrolünü Kıvanç Tatlıtuğ’un üstlendiği bir macera dizisiydi. Merakla beklenen dizinin çekimlerine Ege kıyılarında başlandı. Setten ilk fotoğraflar da paylaşıldı.

  Sekiz bölümden oluşacak Netflix orijinal dizisi, bir denizaltında araştırma görevine katılmaya hazırlanan, özgür ruhlu dalış eğitmeni ve deniz biyoloğu Arman’ın hikayesini alıyor. Dünyayı vuran bir doğa felaketinin sonucunda, Arman ve bilim ekibinin hayatta kalmak için bir askeri denizaltısına binmesi gerekiyor. Arman ve ekibi, neler olup bittiğini anlamaya çalışırken bir yandan da bu askeri denizaltının gerçek görevinin ne olduğunu araştırıyor. Peki, her şeyin sonunda kendini ve fazlasını kurtarmayı başarabilecek mi? Dizinin sorduğu soru işte bu.

  Dizinin oyuncu kadrosunda Tatlıtuğ’nun yanı sıra Özge Özpirinçci, Meriç Aral, Ertan Saban, Ece Çeşmioğlu, Onur Ünsal, Ecem Uzun, Jerry Hoffman, Güven Murat Akpınar, Ersin Arıcı, Alper Saldıran ve Hakan Salınmış gibi isimler yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Tolga Karaçelik ile Umut Aral üstleniyor. Dizinin Jason George önderliğindeki senarist kadrosuysa Atasay Koç, Cansu Çoban, Sami Berat Marçalı ve Murat Uyurkulak‘tan oluluyor.

  Herkesin merakla beklediği dizinin 2021 sonlarında gösterime girmesi bekleniyor.

  Benzer İçerikler