Disney+, “Zombies” serisinin üçüncü filmi “Zombies 3”ün fragmanını yayınladı

 Disney+, “Zombies” serisinin üçüncü filmi “Zombies 3”ün fragmanını yayınladı

Disney+, “Zombies” serisinin 15 Temmuz’da yayıncıda prömiyer yapacak olan üçüncü filmi olan “Zombies 3”ün fragmanını ve ana görselini yayınladı. Filmin özel bir “Lost Song” versiyonu 12 Ağustos’ta Disney Channel’da yayınlanacak.

“Zombies 3”, hem canavarlara hem de insanlara ev sahipliği yapan bir kasabada Seabrook Lisesi’nde son sınıflarına başlayan sırasıyla zombi Zed ve amigo Addison rolünde Milo Manheim ve Meg Donnelly’nin çevresinde geçen olayları anlatıyor.

“Zombies 3”de ayrıca Willa rolünde Chandler Kinney, Wynter rolünde Ariel Martin, Wyatt rolünde Pearce Joza, Bree rolünde Carla Jeffery, Bucky rolünde Trevor Tordjman, Eliza rolünde Kylee Russell, A-spen rolünde Terry Hu, Alan rolünde Matt Cornett, Ali rolünde Kyra Tantao, Bonzo rolünde James Godfrey ve Zoey rolünde Kingston Foster yer alıyor. RuPaul Charles, “The Mothership”in sesi olarak kadroya katılıyor.

Disney Branded Television’dan “Zombies 3”, David Light ve Joseph Raso tarafından yazılıp, Paul Hoen tarafından yönetiliyor. Hoen, Light, Raso ve Suzanne Farwell yönetici yapımcı olarak görev yapıyor.

Benzer İçerikler