‘25 Litre: Suyun Peşinde’ National Geographic Ekranlarında

   ‘25 Litre: Suyun Peşinde’ National Geographic Ekranlarında

  National Geographic, suyun öneminin daha da arttığı bugünlerde, tüm dünyayı etkisi altına alacağı öngörülen su kıtlığı sorununa ışık tutan 25 Litre: Suyun Peşinde ile su kaynaklarımızı koruma, bireysel su tüketimi ve küresel su krizi gibi konuları yeniden değerlendiriyor. Ünlü müzisyen Gökhan Özoğuz’a bu kez ünlü oyuncu Taner Ölmez’in de eşlik ettiği yapım, 7 Eylül’de izleyiciyle buluşuyor.

  National Geographic tüm dünyayı etkisi altına alacağı öngörülen su krizine, geçtiğimiz yıl yayınlanan ve çok konuşulan 25 Litre belgeselinin devamı niteliğindeki 25 Litre: Suyun Peşinde ile dikkat çekmeyi sürdürüyor.

  Yeni içerikte, suyun öneminin daha fazla anlaşıldığı bugünlerde dünya ve Türkiye’deki su kaynaklarının korunmasının önemi, bireysel su tüketiminin su kaynakları üzerindeki etkisi ve küresel boyutta su krizinin hangi noktada olduğu gibi başlıklarla konu yeniden ele alınıyor. Bilim insanlarının görüşleriyle zenginleşen yapımda, 25 Litre belgeselinin anlatıcılığını üstlenen ünlü müzisyen Gökhan Özoğuz’a bu kez ünlü oyuncu Taner Ölmez de eşlik ediyor.

  25 Litre: Suyun Peşinde, 7 Eylül Pazartesi günü saat 21.00’da National Geographic ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

  Benzer İçerikler