“After Life” Üçüncü Sezon Onayını Aldı

 “After Life” Üçüncü Sezon Onayını Aldı

After Life, geçtiğimiz Nisan ayında ikinci sezonunun yayınlanmasının ardından üçüncü sezon onayını aldı. Görünen o ki Ricky Gervais, Netflix ile bağlarını gittikçe güçlendirecek.

The Office dizisinin yaratıcılarından olan ve birden fazla defa Altın Küre Ödülleri’nin sunuculuğunu üstlenen İngiliz komedyen, Netflix platformuyla kapsamlı bir anlaşma imzaladı. After Life‘ın üçünü sezonu da bu anlaşmanın içinde. Ricky Gervais streaming platformu için hem kurgu diziler hem de standup gösterileri hazırlıyor.

Ricky Gervais’in senaristliğini de üstlendiği After Life, karısını kanserden kaybettikten sonra hayatı altüst olan bir gazeteciyi, yine Gervais’in canlandırdığı Tony’yi konu alıyor. Tony önce hayatına son vermeyi düşünür ancak sonrasında istediği gibi yaşayarak ve istediğini söyleyerek dünyayı cezalandırmakta karar verir. Tony, bu kararını yeni bir süper güç gibi görür ancak en nihayetinde hayatın bundan çok daha karmaşık olduğunu anlar. Bu arada etrafındaki insanlar da eskiden tanıdıkları iyi adam Tony’i geri getirmeye çalışır.

Gervais, dizinin ilk sezonunun yayınlanmasının ardından verdiği bir röportajda After Life ve Tony karakterini nasıl bir düşünceyle yarattığını şöyle anlatıyor: “Günün sonunda, hayatımızı kurtaran şey, hayatımızdaki sıradan etkileşimler. Bunlar hayatın çeşitliliğini oluşturuyor ve kendinize çok acımamanızı sağlıyor. Köpeğinizi yürüyüşe çıkarmak zorundasının, para kazanmak için işe gitmek zorundasınız ve en nihayetinde zamanın her şeyi iyileştirdiğini görürsünüz.”

Gervais’in bundan önce Netflix için bir dizi içerik üretmişti. Aile filmi The Willoughbys, komedi filmi Special Correspondents ve standup gösterisi Ricky Gervais: Humanity bunlardan bazıları.

Benzer İçerikler