Aile Şirketi, Çok Yakında beIN CONNECT’te

 Aile Şirketi, Çok Yakında beIN CONNECT’te

beIN CONNECT’in orijinal içeriği olan ve yapımcılığını 25 Film’in üstlendiği yeni nesil komedi dizisi Aile Şirketi, eğlenceli senaryosu ve güçlü oyuncu kadrosuyla çok yakında izleyicisi ile buluşuyor

Digiturk’ün internet tabanlı içerik platformu beIN CONNECT, içerik yelpazesini Aile Şirketi adında yeni bir yerli komedi dizisiyle genişletiyor. beIN CONNECT orijinal içeriği olan dizi, yakında izleyicilerle buluşacak.

Yapımcılığını 25 Film’in üstlendiği dizinin yönetmenliğini Koray Şahin yapıyor. Senaryosunu Murat Kaman’ın kaleme aldığı Aile Şirketi’nin oyuncu kadrosunda ise birbirinden yetenekli isimler bulunuyor. Emrah Kaman, Özlem Öçalmaz, Eslem Akar, Can Sipahi, Cihan Durmaz ve Müfit Kayacan gibi başarılı isimler, dizide başrolleri paylaşıyor.

Bölüm süreleri 20 dakikadan daha kısa olacak şekilde kurgulanan dizi, bu anlamda alışılagelmişin dışında bir yerde duruyor. Merakla beklenen yapım, zıt karakterlere sahip iki kardeşin aynı ofiste çalışmak zorunda kalmasıyla gelişen eğlenceli olayları ekrana taşıyor. Birbirinden farklı kişilik özelliklerine sahip diğer ofis çalışanları da iki kardeşe katılınca, ortaya eğlenceli anlar çıkıyor.

Aile Şirketi, Ağustos ayında beIN Connect ekranlarında olacak.

Benzer İçerikler