Amazon Prime Video Türkiye, Nisan 2021 Takvimi Açıkladı

   Amazon Prime Video Türkiye, Nisan 2021 Takvimi Açıkladı

  Amazon Prime Video Türkiye, Nisan ayında gösterime sokacağı yeni film ve dizilerini açıkladı. Nisan ayında Prime üyeleriyle buluşacak popüler yapımlar arasında Tom Clancy’s Without Remorse dikkat çekiyor. Gerilim dizisi Them de birinci sezonuyla Nisan ayında Amazon Prime Video Türkiye ekranlarında olacak.

  Bu arada Nisan ayında Amazon Prime üyeleriyle buluşacak tüm yeni yapımlar, Türkçe altyazı seçeneğiyle sunuluyor.

  Amazon Prime Video Türkiye Nisan 2021 Takviminde Öne Çıkanlar

  Them – 9 Nisan

  Little Marvin‘in yazdığı yeni gerilim dizisi Them, 9 Nisan Cuma günü Amazon Prime Video Türkiye’de yayına giriyor. Dizinin başrollerinde Deborah Ayorinde, Ashley Thomas ve Alison Pill gibi isimler yer alıyor.

  10 bölümlük Amazon Originals dizisi Them, ABD’de Büyük Göç’ün yaşandığı 1950’li yıllarda geçiyor. Dizi, beyazların ağırlıklı olarak yaşadığı Los Angeles’daki bir mahalleye yerleşen siyahi bir ailenin hikayesini anlatıyor. Ailenin yıllarca hayalini kurduktan sonra taşındığı yeni evleri, bir anda doğaüstü güçlerin ve komşuları tarafından oynanan oyunların merkezi haline geliyor. 

  Tom Clancy’s Without Remorse – 30 Nisan 

  Başrolünü ve yapımcılığını Michael B. Jordan’ın üstlendiği Tom Clancy’s Without Remorse filmi, 30 Nisan’dan itibaren Amazon Prime Video Türkiye kullanıcılarına açık olacak. Tom Clancy’nin 1993 tarihli romanından uyarlanan film, hikâyenin ve Jack Ryan evreninin en önemli karakterlerden John Clark’ın etkileyici hikayesini anlatıyor. ,

  Kıdemli şef John Clark’ın ailesi, katıldığı gizli bir operasyonun ardından, Rus askerlerinden oluşan bir birlik tarafından intikam için katledilmiştir. Clark, ne pahasına olursa olsun suikastçıların peşine düşer. Bir donanma komandosu ve gizli CIA ajanıyla güçlerini birleştiren Clark, takibi sırasında farkında olmadan ABD ile Rusya arasında savaş çıkarmayı amaçlayan büyük bir komployu da ortaya çıkarır. Kişisel onuru ve ülkesine olan sadakati arasında kalan Clark, keşfettiği bu komployu durdurmak ve arkasındaki güçlü kişileri ortaya çıkarmak için tüm düşmanlarıyla pişmanlık duymadan savaşmak zorunda.

  Benzer İçerikler