Apple, Maya Rudolph ve Natasha Lyonne’un yapım şirketiyle ilk bakış anlaşması imzaladı

 Apple, Maya Rudolph ve Natasha Lyonne’un yapım şirketiyle ilk bakış anlaşması imzaladı

Apple; Maya Rudolph, Natasha Lyonne ve Danielle Renfrew Behrens tarafından yönetilen yapım şirketi Animal Pictures ile çok yıllı bir ilk bakış anlaşması yaptı.

Anlaşmanın duyurusu, Rudolph’un başrollerini paylaştığı ve yürütücü yapımcılığını üstlendiği Apple komedi dizisi “Loot”un galasından sonra geldi. Anlaşma şartlarına göre Apple, Animal Pictures tarafından geliştirilen ve üretilen tüm dizilere ve dijital projelere ilk bakış hakkına sahip olacak.

Animal Pictures, “Loot”a ek olarak, her ikisinde de Lyonne’un oynadığı Netflix’teki “Russian Doll”un ikinci sezonuna ve Rian Johnson’ın gizemli “Poker Face”ine sahip. Şirketin ayrıca iki sezonluk yetişkin animasyon dizisi siparişi mevcut. Amazon’da Cirocco Dunlap tarafından yaratılan “Hospital”. Shingle’ın ilk uzun metrajlı filmi “Crush” da kısa süre önce gösterime girdi. İlk gösterimi Sundance’te yapılan uzun metrajlı belgeseli “Sirens”, bu yıl içinde Oscilloscope Laboratories tarafından sinemalarda gösterime girecek.

“Loot” dördüncü bölümüyle Cuma günü Apple’da yayınlanacak. İş yeri komedisi, özel jetler, genişleyen bir malikane ve bir gigayat – kalbinin istediği her şeyle dolu, rüya gibi bir hayatı olan bir milyarder olan Molly Novak’ı (Rudolph) takip ediyor.

Benzer İçerikler