‘Animaniacs’, 22 Yıl Aradan Sonra Dönüyor! İşte ilk fragman

  Sevenlerine müjde iki yıl önce verilmişti: 1990’lı yılların sevilen çizgi dizisi Animaniacs geri dönecekti! Geçen zamanda hayranlar sabırsızlanırken, nihayet bu ayın başlarında New York Comic Con’da yayınlanan bir klip ile Animaniacs’ın dönüşüne az kaldığı anlaşıldı.

  Ünlü yönetmen ve yapımcı Steven Spielberg ve Hulu işbirliğiyle yeniden ekrana gelmeye hazırlanan Animaniacs, 20 Kasım’da izleyicilerle buluşacak.

  Merakla beklenen yeni Animaniacs sezonundan ilk fragman da nihayet paylaşıldı.

  Fragmanın başında çizgi dizinin baş karakterleri Yakko, Wakko ve Dot yeniden yapımların mantığını sorguluyor. Ardından, 22 yılda kaçırdıklarından bahsediyorlar. Bunlar arasında online tanışma uygulamaları ve ‘catfishing’ de var Beyonce da Donald Trump da! Üçlü ve dostları günümüz dünyasının unsurlarıyla karşılaşırken Yakko “Çok şey kaçırmışız,” diye yakınıyor.

  Animaniacs, 1993 yılında Tom Ruegger tarafından yaratılmış ve 1998 yılında dek ekranlarda kalmıştı. 99. bölümüyle final yapan çizgi dizi, bu arada birçok ödül de kazanmıştı. Bu ödüller arasında Peabody Ödülü ve sekiz de Daytime Emmy Ödülü vardı.

  Animaniacs‘ın yeni sezonu 13 bölümden oluşacak ve Hulu üzerinden izlenebilecek. Ancak üzülmeyin, yapım bu 13 bölümlük sezonla kalmayacak… Bu ilk sezonun ardından bir sezon daha Animaniacs izleyeceğiz. Yani yeniden yapım, iki sezondan oluşacak.

  NME’nin haberine göre Animaniacs‘ın yeni sezonlarında orijinal serinin seslendirme sanatçıları Rob Paulsen, Jess Harnell, Tress MacNeille ve Maurice LaMarche bulunacak.

  Benzer İçerikler