Arıza Dizisinin Ekibi İlk Kez Bir Araya Geldi

 Arıza Dizisinin Ekibi İlk Kez Bir Araya Geldi

Show TV’nin iddialı Arıza dizisinin ön hazırlıklarından ekip fotoğrafı paylaşıldı

Show TV‘nin iddialı dizisi Arıza için ön hazırlıklar başladı. İlk kez bir araya gelen dizi ekibinin neşeli görüntüleri dikkat çekerken, ilk toplu ekip fotoğrafı da paylaşıldı.

O3 Medya imzalı Arıza‘nın yönetmenliğini Recai Karagöz üstlenirken dizinin senaryosunu Ozan Aksungur kaleme alıyor. Arıza‘nın oyuncu kadrosu da epey dikkat çekici. Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Cavit Çetin Güner, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Birdal, Ali Rıza Kubilay, Yağızcan Konyalı, Yeşim Salkım, Yeşim Gül gibi sevilen isimler Arıza‘da rol alıyor.

Kendi halinde bir hayat süren taksici Ali Rıza (Tolga Sarıtaş) ile karanlık dünyanın güçlü patronlarından birinin kıymetli kızı Halide’nin (Ayça Ayşin Turan) yolları bir kahramanlık hikayesinde kesişir. Ali Rıza ile müşterisi Halide’nin karşılaşmaları her ikisinin de hayatlarını sonsuza kadar değiştirir. Arıza; bir taksicinin, şehrin krallarıyla girdiği büyük savaşı ve bu amansız mücadelenin gölgesinde Halide ile yaşadıkları tehlikeli aşkın hikayesini anlatıyor.

Benzer İçerikler